Nie mógł się powstrzymać i... ukradł pieniądze z kasetki stołu bilardowego

PolicjaBełchatów Środa, 09 października 20190 3009
Podczas gry w bilard zablokowała się jedna bila. Kiedy gracz odblokował kule, wykorzystał okazję i z kasetki stołu bilardowego ukradł 700 zł. Teraz 25-latkowi grozi nawet 5 lat więzienia.
fot. pixabay

O kradzieży zostali poinformowani policjanci z Posterunku Policji w Ruścu. 4 października zgłosiła się do nich właścicielka pizzerii. - Zawiadomiła, że podczas obsługi kasetki stołu bilardowego okazało się, że brakuje w niej 700 zł – informuje oficer prasowy komendy w Bełchatowie. - Pracownicy pizzerii od razu powiązali zdarzenia. 26 września podczas gry doszło do zablokowania kuli bilardowej. Klient poprosił o klucze, aby wyjąć bilę. Jak się później okazało, wykorzystał okazję i opróżnił też kasetkę bilardową z pieniędzy. Właścicielka zeznała, że o kradzież podejrzewa klienta, który 26 września wziął klucze.

 

Policjanci złożyli wizytę 25-latkowi. Zatrzymany przyznał się do kradzieży. Wyjaśnił, że kiedy miał dostęp do kluczy od kasetki bilardowej, szkoda mu było nie wykorzystać okazji, ukradł wszystkie monety, które znajdowały się w kasetce. Dostał już zarzut kradzieży.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat