Advertisement

Moszczenica zachwyca

OSiR Poniedziałek, 10 października 202224843
Rekordowe zwycięstwo lidera, pierwsze potknięcie wicelidera, kolejna porażka mistrza - tak w wielkim skrócie wyglądała piąta kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.
ALPN ALPN

Liderem pozostaje Moszczenica GG, która aż 12:0 pokonała ostatni w tabeli zespół DSP. Pierwszej porażki w sezonie doznał niedawny wicelider: Ekipa po zaciętym meczu uległa FCC Environment. Po raz drugi w tych rozgrywkach przegrali mistrzowie ALPN. Barwil-Omega nie dał rady Eko Lukowi (1:2) i po pięciu kolejkach zajmuje dopiero dziesiątą lokatę.
Przegraną zanotował też inny faworyt. Prym-Galeria Wnętrz nie poradził sobie z debiutującymi w lidze zawodnikami MJ Meble Na Wymiar (2:5).
Na czele trzy drużyny - Moszczenica GG, Orlik Bujny i Eko Luk - z takim samym dorobkiem punktowym (12), ale Moszczenica GG ma najlepszy stosunek bramek i jeden mecz zaległy.
Mecze Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR odbywają się w weekendowe poranki na bocznych boiskach stadionu miejskiego.


Zainteresował temat?

1

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ferdydurek ~Ferdydurek (Gość)10.10.2022 22:16

Ale jak zachwyca, kiedy mnie nie zachwyca.

11


Paweł ~Paweł (Gość)10.10.2022 17:44

Brawo MJ Meble !!!!!!!!!!!!!!

11


drama ~drama (Gość)10.10.2022 16:52

Za sukcesem Eko Luka stoi najlepszy trener w Piotrkowie! Daniel to Twoja zasługa :)

11


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat