Advertisement

Młodzi ludzie pobili i okradli 27-latka

ePiotrkowTomaszów Poniedziałek, 02 maja 202252973
Policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 18 do 20 lat, którzy napadli na 27-latka. Dwóch z nich odpowie za pobicie, zaś dwóch kolejnych również za rozbój.
fot.: KPP Tomaszów Maz. fot.: KPP Tomaszów Maz.

Dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w rejonie skrzyżowania ulic Barlickiego z Warszawską grupa kilku mężczyzn napadła na zgłaszającego, pobiła go i uciekła. Oficer dyżurny skierował w to miejsce dostępne patrole.

Policjanci szybko dotarli do poszkodowanego. Kontakt z nim był utrudniony, ponieważ znajdował się pod znacznym wpływem alkoholu. Z jego relacji i zeznań świadków wynikało, iż pomiędzy nim a czwórką młodych mężczyzn doszło do nieporozumienia, a następnie pobicia. Dwóch z napastników siłą zdjęło z niego kurtkę, w której miał 250 złotych i uciekło. Na szczęście pokrzywdzony 27-latek nie doznał poważnych obrażeń - mówi st. asp. Grzegorz Stasiak, oficer prasowy KPP w Tomaszowie Mazowieckim.

 

Policyjne patrole rozpoczęły poszukiwania napastników, które nie przyniosły oczekiwanego efektu. Jednak pracujący przy sprawie funkcjonariusze, na podstawie analizy zebranego materiału dowodowego ustalili, kto może stać za tym przestępstwem. W uzgodnieniu z Prokuratorem Rejonowym w Tomaszowie Mazowieckim zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 18 do 20 lat, mających związek z tą sprawą.

 

Podczas przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez jednego z 20-latków, policjanci zabezpieczyli kurtkę wraz z pieniędzmi należącą do pokrzywdzonego. Zebrane dowody pozwoliły na przedstawienie 18-latkowi i jednemu z 20-latków zarzutu pobicia. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Pozostali dwaj, w wieku 19 i 20 lat usłyszeli zarzut rozboju i pobicia co zagrożone jest karą nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora tych dwóch podejrzanych sąd aresztował 3 miesiące. Pozostali dwaj trafili pod dozór policji. 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

majówka ~majówka (Gość)02.05.2022 09:47

Młodość może być zabawowa albo krytyczna i chmurna, ale nie powinna być durna.

30


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)02.05.2022 08:12

Tomaszów -dzieci Wistomu ,chemia wypaliła mózgi również tym którzy Wistomu nie pamiętają

80


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat