Advertisement

Megamaszyna opuściła nasz region (FILMY)

ePiotrkowRegion Czwartek, 17 listopada 202223200
Olbrzymie wiertło, które będzie wykorzystane do wydrążenia tunelu na odcinku drogi ekspresowej S19 Rzeszów - Babica w woj. podkarpackim opuściła już powiat piotrkowski. Po dziennej pauzie w gminie Wolbórz pojazdy transportujące TBM (ang. Tunnel Boring Machine) w środowy (17.11.2022) wieczór ruszyły w dalszą drogę.
fot.: GDDKiA fot.: GDDKiA

Po opuszczeniu powiatu piotrkowskiego kolumna samochodów, która rozciąga się na odcinku do 4,5 km, skierowała się trasą S8 w kierunku Warszawy. Obecnie kierowcy odbywają obowiązkową 24-godzinną przerwę w Rawie Mazowieckiej. W praktyce jednak postój potrwa około 40 godzin, ze względu na to, że przejazd może być realizowany jedynie nocą.

 

Obejrzyjcie jak pojazdy opuszczały nasz region

 

autor: Anna Nowicka

 

 

 

 

 

 


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat