Advertisement
artykuł sponsorowany

Marta Wiśniewska - Mandaryna w Oculusie

Czwartek, 28 kwietnia 2022
Już w piątek 29 kwietnia w Salonie Optycznym Oculus Marta Wiśniewska - Mandaryna rozlosuje okularowe nagrody dla dzieciaków!
Marta Wiśniewska - Mandaryna w Oculusie

Od 26 do 30 kwietnia w Salonie Optycznym Oculus w Piotrkowie Trybunalskim odbywają się dni otwarte w związku z jego 10 - leciem istnienia. Obok kiludziesięcioprocentowych upustów na wszystkie oprawki i okulary przeciwsłoneczne organizator zapewnił kilka atrakcji. 

 

Jak mówi właściciel salonu Radek Wiktorowicz - Ghosteye - „chcieliśmy, aby odwiedził nas ktoś pełen uśmiechu, otwartego serca i chęci niesienia pomocy, tym bardziej, że mowa o najcenniejszym zmyśle jaki mamy. Dlatego w służbie ochrony wzroku pragniemy wręczyć dzieciakom z naszego miasta okulary przeciwsłoneczne oraz vouchery na zakup okularów korekcyjnych.”

 

Kto będzie miał ochotę przybić przysłowiową „pionę” z Mandaryną i jej córką Fabienne oraz przymierzyć ciekawe okulary już w piątek zapraszamy do Salonu Optycznego Oculus mieszczącego się w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Krakowskie Przedmieście 1 (tuż obok rynku, naprzeciw fary). Szczegóły dotyczące wydarzenia na stronie FB Oculusa.

Do zobaczenia!


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat