Advertisement

Marszałek województwa łódzkiego z dodatnim wynikiem testu. Wojewoda też na kwarantannie

Strefa FMŁódzkie Czwartek, 08 października 202048288
Grzegorz Schreiber, marszałek województwa łódzkiego zakażony koronawirusem - poinformowało biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego. Część urzędników skierowano na pracę zdalną. COVID-19 zmusił też wojewodę łódzkiego Tobiasza Bocheńskiego do przejścia na pracę zdalną.
fot. lodzkie.pl fot. lodzkie.pl

Wszystkie zaplanowane spotkania zostały natychmiast odwołane. Grzegorz Schreiber przebywa obecnie w izolacji, a chorobę przechodzi bezobjawowo i czuje się dobrze. Jak informują służby prasowe Urzędu Marszałkowskiego, sekretarz podjął decyzję o profilaktycznym skierowaniu części pracowników na pracę zdalną. 

 

W czwartkowe popołudnie pojawiła się informacja o tym, że wojewoda łódzki, Tobiasz Bocheński trafił na kwarantannę. - Wszystkie obowiązki wojewoda będzie wykonywał zdalnie, nadal kontynuując koordynację walki z epidemią oraz realizując swoje pozostałe zadania. Łódzki Urząd Wojewódzki będzie funkcjonował normalnie, zachowując zasady reżimu sanitarnego - mówi Dagmara Zalewska, rzecznik prasowy wojewody łódzkiego. 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

itp ~itp (Gość)08.10.2020 18:08

A wicemarszałek zdrowy? Bo ostatnio coś mizernie wyglądał.

30


gość_tu ~gość_tu (Gość)08.10.2020 12:07

Roksa funkcjonuję normalnie?

40


lekarka ~lekarka (Gość)08.10.2020 11:47

są gorsi i lepsi do testowania - ty chłopie się męcz a inni od razu mają test
Ktoś tam pisał ze walka z epidemią to tylko okazja do zarobkowania i to pokazuje przykład Kowalczyka, który poparł PiS i dostał etat doradcy wojewody ds. epidemii. A my nic z tym nie robimy!

41


..... ~..... (Gość)08.10.2020 10:43

Zastanawiam się nad jednym - na jakiej podstawie miał wykonany test, skoro testujemy tylko tych z objawami? Proszę o wyjaśnienie.

71


obcy teror ~obcy teror (Gość)08.10.2020 10:51

- Warszawa ZAMKNIĘTA na 99 proc.! JUŻ OD SOBOTY! LOCKDOWN nadchodzi! Oni nie mają skrupułów

40


gość_tu ~gość_tu (Gość)08.10.2020 10:15

Nie ufaj Jarząbkowi.

30


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat