Advertisement

Malują pasy. Uwaga na utrudnienia!

GDDKiARegion Piątek, 13 maja 2022287410
Trwają prace związane z odnowieniem oznakowania poziomego na drogach krajowych nr 12, 48 i 74 w rejonie Piotrkowa Trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego i Opoczna. W pierwszym etapie ekipy malarzy będą pracowały na DK12 między Sulejowem i granicą woj. Mazowieckiego, czyli na odcinku blisko 38 km. Równolegle prowadzone będą prace na 34-kilometrowym odcinku DK48 między Tomaszowem Mazowieckim i granicą woj. Mazowieckiego.
fot.: T. Stachaczyk / archiwum ePiotrkow.pl fot.: T. Stachaczyk / archiwum ePiotrkow.pl

Kolejny etap prac będzie obejmował DK12 od Piotrkowa Trybunalskiego do Sulejowa, czyli odc. o dł. ok 15 km. Jednocześnie rozpoczną się prace na DK74 od Sulejowa w kierunku województw świętokrzyskiego (odc. 34 km).   

Są to tzw. prace szybko postępujące ale w miejscach, gdzie będą w danej chwili pracowały ekipy, należy spodziewać się zwężeń jezdni. Na odcinkach dróg, poza terenem zabudowanym, gdzie będzie malowane oznakowanie poziome, wprowadzone zostanie dodatkowo ograniczenie do 60 km/h - wyjaśnia Maciej Zalewski z GDDKiA.  

 

Zakończenie wszystkich prac planowane jest na połowę czerwca, jednak ze względu na fakt, że tego rodzaju prace wymagają suchej, bezdeszczowej pogody, podany termin może się zmienić.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wiesniak ~wiesniak (Gość)13.05.2022 08:54

Czy tych prac nie mozna robic w nocy.

92


stefan ~stefan (Gość)13.05.2022 22:33

ja to bym na ten czas zamknął dk12 miedzy sulejowem a piotrkowem zeby samochody nie przeszkadzały

10


Darko ~Darko (Gość)13.05.2022 17:15

Nie no w piątek. Bystre mózgi z klucza politycznego...

21


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat