Advertisement

"Mafia w sieci". Dołącz i wspieraj Miasto Kotów!

ePiotrkow Sobota, 30 kwietnia 201636
Kilka tygodni temu pojawił się pierwszy film z cyklu „Mafia w sieci” z udziałem znanych aktorów, m.in. Piotra Cyrwusa czy Krzysztofa Kiersznowskiego. Utrzymana w żartobliwej konwencji seria jest elementem kampanii społecznej charytatywni.allegro.pl. Jej jedynym beneficjentem jest piotrkowska fundacja Miasto Kotów.
fot. miastokotow.plfot. miastokotow.pl

– Kilkanaście tygodni temu zgłosili się do nas przedstawiciele Charytatywni Allegro. Złożyli nam propozycję uczestnictwa w akcji, która ma na celu promowanie kocich adopcji i zbieranie pieniędzy na opiekę nad naszymi podopiecznymi – mówi Dagmara Roszkowska z fundacji Miasto Kotów. - Zależy nam na dodatkowych korzyściach płynących z popularności. Odczuwamy ją, ale chcemy, żebyśmy rozrastali się nie tylko finansowo, ale także, by dołączali do nas nowi wolontariusze.

Jak zapewnia Roszkowska, zaangażować się można na przeróżne sposoby a od samych wolontariuszy nie są wymagane ściśle określone umiejętności czy kwalifikacje.

 

- Można robić u nas wszystko – od wożenia zwierząt do weterynarza, poprzez budowę bud dla kotów wolnożyjących, pozyskiwanie darczyńców, realizowanie działań edukacyjnych, prowadzenie domów tymczasowych po tzw. pomoc pośrednią: mile widziane są talenty fotograficzne, graficzne czy umiejętności zarządzania kontami na portalach społecznościowych. Wiemy, że w Piotrkowie działa Centrum Wolontariatu i nie ukrywamy, że chcielibyśmy nawiązać z nim współpracę. Liczymy także na wsparcie piotrkowskich harcerzy. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje – przekonuje Roszkowska.

 

W tej chwili pod opieką fundacji Miasto Kotów znajdują się 34 zwierzaki. Rocznie przez fundację przechodzi około 100 zwierząt, z czego około trzem czwartym udaje się znaleźć domy. Zainteresowanych wolontariatem odsyłamy pod ten adres. Więcej szczegółów dotyczących samej akcji można znaleźć tutaj

 

 

 


Zainteresował temat?

16

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (36)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

agakumek ~agakumek (Gość)13.05.2016 08:45

Dzięki ludziom działającym w tego typu organizacjach świat jest jednak trochę lepszy :) jestem dumna z tego, że w bardzo maleńkim zakresie, z innego miasta, mam w tym jakiś udzialik :)

40


xx ~xx (Gość)05.05.2016 21:39

Miasto Kotów to świetna organizacja!

60


Ola ~Ola (Gość)05.05.2016 20:35

Super akcja! Świetna gra aktorska w dobrym celu!

60


reznor ~reznor (Gość)05.05.2016 14:41

Szacun! Mafia w sieci wymiata! Gwiazdorsko zagrane. Ktoś ma w tej fundacji łeb na karku.

70


m... ~m... (Gość)04.05.2016 21:22

Świetna akcja, jak i zasługująca na szczególną uwagę prężna działalność Fundacji. Trzymam kciuki :)

70


Wanda Sz. ~Wanda Sz. (Gość)04.05.2016 09:56

Przez te kilka lat jak działa Fundacja zaobserwowałam, że ciągle coś się dzieje i ciągle się rozwija. To ludzie ją tworzą, sama miałam przyjemność trochę pomagać a teraz z zadowoleniem mogę napisać, że cieszę się, że wciąż prężnie działają i życzę Im wszelkiego powodzenia w zamierzonych działaniach i "udanych adopcji" :-) Chyba pamięć RAM zniknie wkrótce z aukcji allegro :-)

60


naDrapaku naDrapakuranga03.05.2016 16:02

Dla wszystkich fanów Miasta Kotów oraz Mafii w sieci ukazał się dziś czwarty już odcinek mafijnego vloga.
Moim zdaniem doskonały :)

80


Lucy ~Lucy (Gość)03.05.2016 12:53

Oby więcej takich akcji

70


kot ~kot (Gość)30.04.2016 19:51

Super Fundacja - super akcja. FKM ciężką pracą i poświęceniem dla kotów zasłużyła sobie na takie wyróżnienie! Gratulacje!

121


sara ~sara (Gość)01.05.2016 21:01

Najpierw ludzie potem zwierzeta. Niestety taka kolejność.

12


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat