Advertisement

Kolizja, ucieczka i dachowanie pijanej 46-latki

PolicjaRadomsko Środa, 28 września 2022101812
Na jednej z dróg w gminie Masłowice kobieta kierująca audi A3 spowodowała kolizję, po czym uciekła z miejsca zdarzenia. Rajd zakończyła dość szybko, gdy straciła panowanie nad kierownicą i dachowała. Kobieta była kompletnie pijana i nie miała uprawnień, które utraciła 5 lat temu za podobne przestępstwo.

Ładuję galerię...

Do zdarzenia doszło na drodze pomiędzy Będzynem a Przerębem. Kierująca audi A3 46-latka wyjeżdżała z drogi leśnej na drogę publiczną, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z fordem mondeo. Niestety kobieta wcale nie miała zamiaru się zatrzymać i odjechała.

W tej sytuacji kierujący fordem ruszył w pościg za sprawczynią. Nie trwał on długo, bo już po chwili kierująca audi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i dachowała. Gdy mężczyzna podjechał bliżej, 46-latka opuszczała swój pojazd. Stan kobiety wskazywał na to, że była kompletnie pijana. Nie było szans na logiczny kontakt z nią, z uwagi na stan upojenia alkoholowego. 52-letni kierowca forda zawiadomił policję. Po przebadaniu przez mundurowych okazało się, że kierująca audi miała w organizmie 3 promile alkoholu. Wyszło też na jaw, że ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami - mówi asp. Agnieszka Kropisz z KPP w Radomsku.

 

Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna. Za prowadzenie auta bez uprawnień grozi grzywna nawet do 30 000 złotych.

 


Zainteresował temat?

5

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

oFca ~oFca (Gość)28.09.2022 21:06

Wow.. następna patologia za kierownicą.
Ludzie ogarnijcie się z tym alkoholem..

50


wieśniak ~wieśniak (Gość)28.09.2022 11:56

to się elektorat bawi.

206


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat