Advertisement

Kłótnia i pchnięcie nożem. Dwa przypadki usiłowania zabójstwa

ePiotrkow Poniedziałek, 28 listopada 201683314
30-latek ugodził nożem 51-letniego gospodarza domu, a syn zaatakował swojego ojca - w powiecie tomaszowskim w ostatnich dniach policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o usiłowanie zabójstwa. W obu przypadkach zarówno sprawcy, jak i pokrzywdzeni, byli pijani.
fot. Policja Tomaszówfot. Policja Tomaszów

Do pierwszego zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę na terenie gminy Ujazd w powiecie tomaszowskim. Dyżurny policji został powiadomiony o ugodzeniu nożem 51-letniego mężczyzny. 51-latek z podejrzanym oraz dwójką znajomych spożywali alkohol. Część uczestników libacji wróciła do swoich domów, ale w mieszkaniu zostali pokrzywdzony i 30–latek, który niespodziewanie wyjął nóż i zaatakował gospodarza oraz zadał mu kilka ciosów. 51-letniemu mieszkańcowi powiatu tomaszowskiego udało się uciec, a wezwana karetka zabrała go do szpitala.

 

Sprawca pozostał w domu poszkodowanego - próbował nawet uciekać, kiedy w drzwiach zobaczył mundurowych. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Przesłuchali świadków i ustalili przebieg tego zdarzenia. 30-latka osadzono w policyjnym areszcie, był pijany, miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Usłyszał już prokuratorskie zarzuty usiłowania zabójstwa. 

 

Do drugiego przypadku usiłowania zabójstwa doszło na terenie Tomaszowa Mazowieckiego w ubiegły piątek. W mieszkaniu miało dojść do kłótni pomiędzy ojcem i synem. W konsekwencji awantury 50-latek ugodził 75-letniego mężczyznę nożem.

 

Pokrzywdzony z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, a sprawca do policyjnego aresztu. 50-latek został zbadany na zawartość alkoholu - badanie wykazało dwa promile. Funkcjonariusze przesłuchali świadków, wykonali oględziny i zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Po wytrzeźwieniu agresor usłyszał prokuratorskie zarzuty usiłowania zabójstwa ojca. Na podstawie zebranego materiału sąd tymczasowo aresztował podejrzanego.  

 

Zainteresował temat?

3

3


Advertisement
Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Plural ~Plural (Gość)28.11.2016 18:55

Jak mnie to nie dziwi. Jakiś nius odnośnie patologii i jest on z Tomaszowa Mazowieckiego. Czy tam takich ludzi to sieją?

61


epasquad ~epasquad (Gość)28.11.2016 22:37

ale i tak spożywanie marihuany po której człowiek się smieje, leży, wypoczywa relaksuje się i cieszy ze znajomymi - jest bardziej niebezpieczne :)

62


bizon ~bizon (Gość)28.11.2016 19:56

Kto tam mieszka w tym Tomaszowie sama patologia

72


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat