Advertisement

Karolina Jureńczyk zawodniczką października PGNiG Superligi Kobiet

ePiotrkow Czwartek, 03 listopada 202214923
Zawodniczka MKS Piotrcovii Karolina Jureńczyk została wybrana najlepszą zawodniczką października PGNiG Superligi Kobiet. Wyboru dokonali kibice w głosowaniu internetowym.
Fot. Superliga Kobiet Fot. Superliga Kobiet

Zawodniczka nominowana została przez Macieja Wojsa z TVP Sport.

Trzy zwycięstwa odniosła w październiku Piotrcovia i dość niespodziewanie zamknęła miesiąc jako wicelider rozgrywek. Gdybym mógł, nominowałbym cały piotrkowski zespół, bo ten nie miał w ostatnich tygodniach ani jednego słabego punktu, jak i… zdecydowanej liderki. W tej sytuacji nominacja dla Karoliny Jureńczyk, która ze świetnej strony pokazała się choćby w meczu z Eurobudem JKS Jarosław - uzasadniał dziennikarz. 

W głosowaniu internetowym piotrkowska szczypiornistka zostawiła w pokonanym polu dwie zawodniczki Zagłębia Lubin: Emilię Galińską i Karolinę Kochaniak-Sala.

 

Na filmie można zobaczyć strzeleckie popisy Karolina Jureńczyk z minionego miesiąca. 

 

 

 

 

 


Zainteresował temat?

2

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

M ~M (Gość)07.11.2022 21:20

Gratulacje Karolina ????

10


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)03.11.2022 12:21

Ciekawe gdzie Karolina uda się po tym sezonie, jaki wybierze kierunek -Lubin ,Lublin czy zagraniczny wyjazd . Za październik i nie tylko gratulacje.

04


!!! ~!!! (Gość)03.11.2022 10:48

Brawo Karolina!

70


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat