Advertisement

Jakie dekoracje wybrać na ślub i wesele

Kraj Piątek, 19 sierpnia 20228360
Dekoracje zarówno na ślub, jak i na wesele powinny być spójne zarówno pod względem kolorystyki i stylu. Wybierając motyw przewodni całej imprezy warto przejrzeć wiele różnych propozycji i wybrać taki, która najlepiej będzie najlepiej odpowiadać naszym potrzebom. Na co zwrócić uwagę? Jakie ozdoby cieszą się popularnością? Podpowiadamy.
Jakie dekoracje wybrać na ślub i wesele

Jak wybrać dekoracje sali weselnej?

 

Jeżeli chodzi o dekoracje ślubne, popularnością na salach weselnych cieszą się zarówno żywe kwiaty, jak i sztuczne dekoracje. Te drugie są godne rozważenia tylko pod jednym warunkiem – gdy swoim wyglądem przypominają prawdziwe rośliny. Najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie kombinacji zarówno żywych kwiatów, jak i tych sztucznych, w tych samych proporcjach. Niebagatelne znaczenie ma zwłaszcza to, że te drugie są trwalsze, więc jeśli planujemy zorganizować poprawiny kolejnego dnia to będą zdecydowanie lepszym wyborem.

 

Dobór konkretnych dekoracji powinien w pełni współgrać ze stylem sali weselnej. Pomieszczenia, które same w sobie prezentują się wyjątkowo, nie muszą być obficie dekorowane. Zwłaszcza należy unikać ozdabiania ścian w lokalach w stylu staropolskim oraz rustykalnym. Natomiast pomieszczenia nowoczesne, zwłaszcza te z pustymi i powtarzalnymi elementami na ścinach, powinny zostać wyposażone w różnego rodzaju dekoracje.

 

Jaki wystrój sali weselnej?

 

Wybierając wystrój sali weselnej należy zwrócić uwagę zwłaszcza na spójność stylu oraz barw wszystkich zakupionych elementów. Doskonałym pomysłem są różnego rodzaju zawieszane banery oraz girlandy. Przy wejściu do sali powinny znajdować się tablice powitalne. Natomiast na stołach powinny znaleźć się ozdobne świecie, elementy dekoracje do kieliszków, unikatowe serwetki oraz wyjątkowe elementy zastawy stołowej. Nie może także zabraknąć kwiatów, które powinny być naturalnie wplecione w wiele różnych miejsc na sali weselnej.

 

Kto dekoruje salę weselną?

 

Salę weselną mogą udekorować państwo młodzi. Najczęściej jednak za to zadanie jest odpowiedzialny ktoś z rodziny. Kupuje odpowiednie elementy dekoracyjne, planuje ich rozmieszczenie i z pomocą kilku osób tworzy wyjątkowy klimat na sali. Dużą popularnością cieszą się także profesjonalne usługi, które wykonuje doświadczona firma. W wielu przypadkach sam właściciel restauracji lub domu weselnego proponuje przygotowanie ozdób i dekoracji. Zanim zdecydujemy się na konkretny pomysł, należy upewnić się, że wybrany styl będzie w pełni spójny z tym co zobaczą goście na ślubie w kościele. Podobna kolorystyka ozdób musi być także użyta na samochodzie.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat