Advertisement
artykuł sponsorowany

Jak stać się posiadaczem hollywoodzkiego uśmiechu?

Poniedziałek, 31 października 2022
Piękne i proste zęby są obiektem pożądania zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Przy odpowiedniej motywacji oraz podjęciu decyzji o wykonaniu odpowiednich zabiegów możesz uzyskać naprawdę rewelacyjne rezultaty! O czym konkretnie mowa? Na czym powinieneś się skupić w pierwszej kolejności? O tym poniżej!

Marzą Ci się proste zęby? Opracuj swój plan leczenia w gabinecie stomatologicznym

Zabieg wybielania zębów przyda się szczególnie po zdjęciu aparatu ortodontycznego

Wybielanie zębów to Twój bilet do pięknego uśmiechu!
Jak stać się posiadaczem hollywoodzkiego uśmiechu?

Marzą Ci się proste zęby? Opracuj swój plan leczenia w gabinecie stomatologicznym

Troska o piękny uśmiech powinna zacząć się w pierwszej kolejności od wyleczenia wady zgryzu. To nie tylko Twoja inwestycja w idealny uśmiech, ale także w Twoje zdrowie. Przed założeniem aparatu konieczne będzie wyleczenie wszystkich zębów. Równolegle z leczeniem możesz zgłosić się do ortodonty, który przygotuje dla Ciebie indywidualny plan leczenia. Obecnie jest naprawdę wiele możliwości w zakresie prostowania zębów. W przypadku niedużej wady alternatywą wobec stałych aparatów są zdejmowane, przezroczyste nakładki. Jeżeli jednak lekarz prowadzący uzna, że lepiej będzie zastosować aparat stały - tu również masz kilka możliwości. Możesz np. zdecydować się na dyskretny aparat porcelanowy lub tradycyjny, metalowy. Dzięki ortodoncji możesz stać się posiadaczem pięknego i zdrowego uśmiechu! Zapoznaj się ze szczegółami na stronie: https://villanova.pl/uslugi/ortodoncja/.

Zabieg wybielania zębów przyda się szczególnie po zdjęciu aparatu ortodontycznego

Noszenie aparatu ortodontycznego wymaga niekiedy pewnej zmiany nawyków żywieniowych. Najlepiej będzie zrezygnować z jedzenia twardych pokarmów, orzechów czy cukierków typu krówki. Podczas leczenia konieczne jest zachowanie wzmożonej higieny jamy ustnej. Poza standardowym szczotkowaniem warto wyposażyć się także w cieniutkie specjalistyczne szczoteczki, które na pewno okażą się niezastąpione przy czyszczeniu trudno dostępnych miejsc. Po zdjęciu aparatu z pewnością wzrośnie Twój poziom pewności siebie. Zdrowe i proste zęby są obecnie obiektem pożądania wielu osób, a noszenie aparatu w wieku dorosłym jest dowodem na to, że w odpowiedzialny i proaktywny sposób dbasz o stan swojego uzębienia.

Kiedy leczenie ortodontyczne dobiegnie końca może się okazać, że wybielenie zębów okaże się konieczne. Nawet jeśli podczas noszenia aparatu dbałeś o czystość zęby - może się okazać, że doszło do powstania przebarwień. Wówczas warto przystąpić do zabiegu wybielania specjalnym żelem wybielającym. 

Wyjściowy kolor zębów jest uwarunkowany genetycznie. Możesz jednak mieć wpływa na to, aby rozjaśnić kolor swojego uśmiechu. Zaprzestając palenia papierosów, picia czerwonego wina i używania past wybielających - wówczas możesz wybielić zęby także w domowych warunkach. Nie oczekuj jednak spektakularnych rezultatów - w pierwszej kolejności warto wybrać się do profesjonalnego gabinetu. Po zakończeniu zabiegu kontynuuj pozytywne nawyki jak np. ograniczenie spożycia czerwonego wina czy palenia w celu przedłużenia efektu wybielania. Pamiętaj o zaleceniach, jakie otrzymasz od osoby wykonującej zabieg. Przykładowo - metoda nakładkowa to dla Ciebie szansa na to, aby także w warunkach domowych pracować na swój bielszy uśmiech.

Zastanawiasz się, ile kosztuje wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym? Wiele zależy od samej placówki jak i miasta, w którym będziesz realizować tę usługę.

Wybielanie zębów to Twój bilet do pięknego uśmiechu!

Na czym polega wybielanie zębów? W pierwszej kolejności wizyta w gabinecie zaczyna się od dokonania precyzyjnego wywiadu celem sprawdzenia, czy nie ma ewentualnych przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu. Troska o zdrowie pacjenta oraz zębów to podstawa! Nie zaleca się wykonania wybielania w przypadku osób poniżej 18 roku życia oraz kobiet ciężarnych. Początek działań zaczyna się od założenia na oczy pacjenta specjalnych okularów ochronnych. Następnie na wcześniej przygotowane zęby nakładany jest specjalny żel wybielający, który później zostanie aktywowany niebieskim światłem lampy UV. Następnie pacjent otrzymuje zestaw spersonalizowanych nakładek oraz żel wybielający - dzięki temu będzie mógł kontynuować proces wybielania w zaciszu swojego domu. Wybielanie nakładkami wymaga samokontroli i dyscypliny. Jeżeli chcesz mieć pewność, że dobór metody wybielania zębów będzie przeprowadzony w oparciu o Twoje indywidualne predyspozycje - zgłoś się do profesjonalnego gabinetu jak np.: https://elektoralna.pl/uslugi/wybielanie-zebow/

Jeżeli chcesz mieć pewność, że przeprowadzony zabieg przyniesie oczekiwane rezultaty i będzie bezpieczny - poddaj się zabiegowi wybielania zębów u dentysty.

Współczesna ortodoncja może pomóc w wyeliminowaniu nawet zaawansowanych wad zgryzu. Pamiętaj - nigdy nie jest za późno na założenie aparatu! To powód do dumy i dowód na to, że dbasz o siebie i inwestujesz w zdrowie zdrowie i dobry wygląd. Wybierz dla siebie odpowiednią placówkę i zaufaj doświadczeniu profesjonalistów, którzy pomogą Ci w osiągnięciu celu!


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat