Reklama

Dwie osoby zginęły w wypadku w gm. Ręczno

ePiotrkowRegion Wtorek, 12 stycznia 20212450636
We wsi Paskrzyn (gm. Ręczno) doszło do groźnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. W jego wyniku śmierć na miejscu poniosły dwie osoby, a dwójka dzieci trafiła do szpitala.
fot. Sulejów24

Jak informuje asp. Izabela Gajewska, oficer prasowy piotrkowskiej policji, 63-letnia kierująca samochodem osobowym marki Toyota jechała drogą wojewódzką nr 742 od Przedborza do Włodzimierzowa. W miejscowości Paskrzyn z niewyjaśnionych przyczyn kobieta zjechała samochodem na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z Daewoo Lanosem.

 

W wyniku zderzenia śmierć na miejscu ponieśli 67-letni kierujący Lanosem oraz jego 88-letnia pasażerka. Toyotą podróżowała oprócz kierującej dwójka dzieci w wieku 10 i 11 lat. Jedno z nich zostało przetransportowane śmigłowcem LPR-u do szpitala w Łodzi, a drugie karateką przewiozła do lecznicy w Bełchatowie. 

 

Kierująca Toyotą była trzeźwa. W wyniku wypadku droga wojewódzka nr 742 jest całkowicie zablokowana. 


Zainteresował temat?

6

1


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (36)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_banan tv ~gość_banan tv (Gość)30.01.2021 16:56

Trzeba wolno jechać ale ta pogoda wszystko zepsuła
Ojoj!!!

10


gość_julai ~gość_julai (Gość)13.01.2021 21:01

To byl wypadek mojej babci i dziadka ????

20


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)13.01.2021 08:02

Pamiętajmy, ze przy zderzeniu czołowym prędkość się sumuje , więc nawet jeśli auta jechały przepisowe 50 km/h to siła i tak była duża ...
Miejmy nadzieję, że dowiemy się jakie były przyczyny, bo zawsze jest głośno na początku, a później cisza ...

30


klemensisko ~klemensisko (Gość)13.01.2021 13:19

"KIERUJĄCA" z niewyjaśnionych powodów" . Jak zawsze. A powody są znane. Kierująca coś je i upadło jej na bluzkę albo grzebie w torebce spoczywającej na przednim albo... tylnym siedzeniu.

31


Dawidoff ~Dawidoff (Gość)12.01.2021 14:28

Znów nadmierna prędkość ? Na tych pomniejszych drogach uważają się za królów szos bo w końcu jeżdżą tamtędy codziennie... Po prostu nie wierzę, że przy ostrożnej i przepisowej jeździe doszłoby do takiego wypadku.

86


Reset ~Reset (Gość)13.01.2021 07:21

I znowu chore komentarze znafcuf tematu .Ludzie zgineli a wy się mądrujecie , trochę powagi i myślenia ! Wyrazy współczucia dla rodzin.

33


Gość. ~Gość. (Gość)13.01.2021 06:48

Co to jest lecznica? Wydawało mi się, że dla ludzi są szpitale...

21


gość_ambulans. ~gość_ambulans. (Gość)12.01.2021 19:23

Wytłumaczy mi ktoś co to jest ta karetka?

06


smutne ~smutne (Gość)12.01.2021 15:36

Ciekawe, czy mieli zapięte pasy? Niestety bardzo często widzę, że ludzie jeżdżący po wiejskich drogach, często pokonujący małe odległości nie zapinają pasów ... bo jadą blisko. Przy zderzeniu czołowym, jak w tym przypadku, może to być ostatnia zła decyzja w życiu.

73


gość_kierowca ~gość_kierowca (Gość)12.01.2021 23:52

Kierujaca miała 63 czy 36 lat bo są różne wersje.
Wieczny odpoczynek...

20