Advertisement

Drugi dzień akcji "Nakręć się na zieleń". Zdobądź nasiona lub sadzonki!

Powiat Piotrkowski Poniedziałek, 03 maja 20215
Nakręć się na zieleń i przekaż plastikowe nakrętki, aby pomóc Łódzkiemu Hospicjum dla Dzieci Łupkowa.

Akcję organizuje piotrkowskie Starostwo wspólnie z Oddziałem Terenowym Nadpilicznych Parków Krajobrazowych. Każda osoba, która weźmie udział w zbiórce otrzyma nasiona roślin miododajnych oraz sadzonki drzew. Wystarczy oddać nakrętki w czasie akcji przeprowadzanej na terenie dworca PKS.

 

Za dziesięć nakrętek można otrzymać nasiona, natomiast za trzydzieści nakrętek sadzonkę. Każdy uczestnik akcji może otrzymać maksymalnie trzy drzewka, a sama akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów. Terminy akcji znajdziecie na poniższym plakacie.


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kik ~kik (Gość)04.05.2021 08:10

a jakie te drzewka ? owocowe ? nadadzą się do RODu ?

20


gosc555 ~gosc555 (Gość)03.05.2021 22:52

Na tej stronie co tydzien pisza o takich,co to sie nakrecili na zielen,a pozniej milicja im krzaki z domu wynosila.Nie ze mna te numery,Bruner.

41


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat