Dawid z Piotrkowa zwycięzcą ogólnopolskiej kampanii

ePiotrkow Środa, 28 grudnia 20161544117
Dawid z Piotrkowa został zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu w ramach kampanii „Ja? Pracuję w Maku!"!

Dobiegła końca realizowana w internecie kampania wizerunkowa popularnej sieci restauracji typu fast food pod hasłem „Ja? Pracuję w Maku!". W ten projekt wizerunkowy marki zaangażowani byli autentyczni pracownicy firmy. W serii spotów prezentowanych w formacie VOD przedstawili oni swoje pasje i zainteresowania. Kampanię wspierał ogólnopolski konkurs, w którym internauci mogli głosować na jednego z pięciu bohaterów, finalistów projektu. Zwycięzcą został Dawid Skrzypczyk, pasjonat szybownictwa, na co dzień pracownik restauracji McDonald's w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Dawid i jego pasja – latanie na szybowcach, zyskały największą sympatię internautów głosujących na stronie pracujewmaku.pl. Przekonał on do swojej pasji tysiące osób. Setki z nich załączyły komentarze opisujące, dlaczego to właśnie Dawid powinien wygrać nagrodę główną akcji. Jest nią ufundowany przez McDonald's Polska grant na realizację eventu związanego tematycznie z pasją laureata. Osoby głosujące na Dawida najczęściej podkreślały podziw dla sposobu w jaki realizuje on potrzebę wolności, wytrwałości w dążeniu do celu, odwagi jaką wykazuje bohater kampanii „Ja? Pracuję w Maku!"

 

- Szybownictwo trenuję od dwóch lat, ale już od dzieciństwa, kiedy mieszkałem obok lotniska marzyłem o lataniu. Rodzice często zabierali mnie w okolice pasa startowego, gdzie oglądaliśmy startujące i lądujące samoloty. Chyba wtedy zaszczepiłem w sobie pasję do tego typu aktywności. Fascynuje mnie wolność, którą daje ten sport. Unoszenie się w powietrzu, wśród chmur, ptaków - tylko ja i niebo. To ogromna odpowiedzialność, ale też niesamowite przeżycie. Mam za sobą trzy sezony lotnicze, w Polsce są one bardzo krótkie trwają tylko kilka miesięcy. Szybownictwo wymaga odpowiedniej pogody – wiatru, określonego układu chmur i temperatury. Obecnie mam wylatanych ponad 100 godzin w powietrzu. Teraz marzę o tym, aby ukończyć kurs akrobacji szybowcowej – opowiada Dawid. – To niesamowite uczucie zostać zwycięzcą publiczności, jestem dumny, że tylu osobom podoba się to co robię! Bardzo cieszę się, że się odważyłem i wziąłem udział w konkursie, jaki zorganizował dla nas, swoich pracowników McDonald's.

 

W kampanii, wśród finałowej piątki wybranej głosami pracowników restauracji sieci, poza Dawidem, wystąpili Ania - mistrzyni badmintona, Piotr - zapalony perkusista, Marta - niesamowita piłkarka oraz Ksawery - pasjonat gardłowego śpiewu mongolskiego.


Zainteresował temat?

11

0


Komentarze (17)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

z innej beczki ~z innej beczki (Gość)30.12.2016 23:25

Dawid z wyglądu, to takie skrzyżowanie Norbiego z Lewandowskim :D
Poza tym, oczywiście gratuluję.

20


Zanzi ~Zanzi (Gość)30.12.2016 09:07

Gratuluję i bardzo się cieszę. Również na Ciebie głosowałam. Fajnie jest mieć pasję w tym szarym życiu i należy się jej trzymać :)

20


strażnik ~strażnik (Gość)30.12.2016 07:41

Ten post to... wiadomość legenda! Nikt nie skrytykował?:) Brawo! Społeczeństwo mądrzeje!

11


Dziadek ~Dziadek (Gość)29.12.2016 22:22

Lotnik od urodzenia jeszcze nie umiał chodzić a już latał. Nie ważne że z parapetu po prostu wrodzony talent. Gratulacje dla rodziców

20


Tomcio20 ~Tomcio20 (Gość)29.12.2016 13:35

Głosowałem gratuluje

30


ares1 ~ares1 (Gość)29.12.2016 09:40

Gratulacje :)))

70


strażnik ~strażnik (Gość)29.12.2016 07:47

Kolego głosowałem i jak inni Gratuluje!

50


kunbańczyk91 ~kunbańczyk91 (Gość)28.12.2016 14:35

Skubany jest do Lewandowskiego podobny :)

74


aneta ~aneta (Gość)28.12.2016 20:11

Też na Ciebie głosowałam😊

40


gościówka ~gościówka (Gość)28.12.2016 18:55

Brawo! Cieszymy się razem z Tobą! Gratulacje! :)

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat