Advertisement

Chrześcijańskie spotkania młodych w Moszczenicy [ZDJĘCIA]

ePiotrkow Piątek, 17 czerwca 20221
W Boże Ciało w Moszczenicy po raz kolejny odbyły się "Chrześcijańskie spotkania młodych". Było radośnie, ale i modlitewnie, a organizatorzy przygotowali wiele ciekawych wydarzeń.

Ładuję galerię...

Spotkanie rozpoczęło się modlitwą do Ducha Świętego i symbolicznym wypuszczeniem w niebo w 500 gołębi. Były koncerty, a na scenie zaprezentowali się: zespół bł. Wincentego Matuszewskiego, schola Hosanna oraz zespół Exodus 15. 

Było także przeciąganie liny, interaktywna inscenizacja, a nawet pokazy... walk zapaśniczych w wykonaniu księży i ministrantów. 

 

Najbardziej uroczystym momentem spotkania była procesja z Najświętszym Sakramentem, świadectwa wiary i modlitwa o pokój. 

 

Podczas trwania imprezy odbył się także konkurs murali na ogrodzeniu amfiteatru. Młodzi twórcy mieli wymalować mural pod hasłem "Razem dla pokoju". Całe spotkanie zakończyła wspólna "Belgijka".

 

 


Zainteresował temat?

4

4


Advertisement
Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

doro ~doro (Gość)19.06.2022 09:48

Brawo! Piękna inicjatywa!

12


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat