Bilardzista w Rękoraja podwójnym mistrzem Polski

Kraj Piątek, 10 maja 20193
Dwa złote i trzy brązowe medale wywalczyli bilardziści z Rękoraja podczas Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się kilka dni temu w Kostomłotach w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych – Świętokrzyskie 2019. Oskar Jamorski został podwójnym mistrzem Polski, jego kolega Dominik Klepacz wywalczył brązowy krążek, ci dwaj zawodnicy wraz z Krystianem Bednarkiem wywalczyli też brąz w drużynówce.

Oskar Jamorski został podwójnym mistrzem Polski juniorów młodszych (odmiana 9 bil i odmiana 10 bil), ponadto zawodnik UKS Snikers Rękoraj wywalczył też brązowy krążek (14/1), na najniższym stopniu podium stanął też jego kolega Dominik Klepacz (14/1). Ponadto dwa jwymienieni zawodnicy oraz Krystian Bednarek wywalczyli brąz podczas turnieju drużynowego.

Niebawem Mistrzostwa Europy, bilardziści z Rękoraja mogą tam powalczyć o medale.