Advertisement

Bawią, uczą i wzruszają już 10 lat [ZDJĘCIA]

ePiotrkow Środa, 18 maja 202222110
Bawią, uczą i wzruszają i tak już niezmiennie od 10 lat -mowa o grupie teatralnej "Boczny Tor", działającej w ramach Klubu Seniora w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.

Ładuję galerię...

17 maja aktorzy z "Bocznego Toru", obchodzili swój jubileusz 10-lecia. Były kwiaty, gratulacje i życzenia kolejnych jubileuszy, m.in. od prezydenta Krzysztofa Chojniaka oraz dyrektora MOK. 

 

Od wspomnień i podsumowań rozpoczęto to teatralne, jubileuszowe spotkanie . Wspólnie z aktorami publiczność przeniosła się do minionych konkursów, przedstawień czy spektakli, w których "Boczny Tor" chętnie uczestniczył, nierzadko stając na najwyższym podium.


Aktorzy zaprosili publiczność na swoje najnowsze przedstawienie zatytułowane „Zmagania jubileuszowe". To opowieść o tym, jak na co dzień uczestnicy "Bocznego Toru" pracują nad spektaklami, co jest inspiracją do ich powstania i w jaki sposób dochodzą do kompromisów.

Nie zabrakło również muzyki, która aktorom zawsze towarzyszy podczas występów. Do finałowej piosenki przyłączyli się muzycy z Kapeli Spod Dębu, którzy zagrali także koncert dla jubilata. 

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat