Awaria wodociągu na ul. Zalesickiej

Strefa FM Wtorek, 09 czerwca 202025374
Na jednej z ulic Piotrkowa doszło do awarii wodociągu. Mieszkańcy z ul. Zalesickiej będą musieli się przygotować na przerwy w dostawie wody. Usunięcie awarii będzie możliwe dopiero w środę.

- Będą to prace doraźne, ponieważ pęknięcie rury nastąpiło podczas prac modernizacyjnych wodociągu. Liczyliśmy się z tym, że wjazd ciężkiego sprzętu może spowodować awarię leciwych już rur, a ich wymiana na nowe jest właśnie realizowana. Wymiana wodociągu przy ul. Zalesickiej jest przewidziana w kolejnym etapie - poinformował Jarosław Bąkowicz, kierownik biura prasowego Urzędu Miasta Piotrkowa.


Pęknięcie zostanie naprawione w ciągu najbliższej doby. Urzędnicy nie wykluczają, że awarie i przerwy w dostawie wody dla mieszkańców ul. Zalesickiej mogą się w najbliższych dniach powtarzać.


Na czas usuwania awarii autobus MZK linii nr 8 pojedzie objazdem poprzez ulice Anny i Zamiejską.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)09.06.2020 20:21

MZK na ulicy Anny i ciekawe jak się minie z innymi pojazdami?

02


gość ~gość (Gość)09.06.2020 17:21

Miasto Zalesicka.

20


gość ~gość (Gość)09.06.2020 16:51

No sidomia i gomoria w tym mieście

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat