Advertisement
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Aplikacja do szukania pracy sposobem na... zarobek

Piątek, 28 lutego 2020
Zarabianie za pośrednictwem aplikacji stało się w dzisiejszych czasach swego rodzaju normą. Każdy z nas ma dziesiątki możliwości, by w ten sposób dorobić – od niewielkich kwot nawet po całkiem pokaźne sumy. Dostarczanie jedzenia, przewóz osób, wynajem mieszkań, a od niedawna nawet... pośrednictwo w znalezieniu pracy. Czy szukanie pracy innym to dobry sposób na zarobek?
Aplikacja do szukania pracy sposobem na... zarobek

Zarób z aplikacją – dlaczego to tak popularne?


Trudno dziś spotkać osobę, która przynajmniej nie słyszałaby o aplikacjach do zarabiania. To zjawisko jest dziś niezwykle popularne, a to wszystko dzięki internetowi – w końcu każdy z nas ma dziś do niego dostęp. Często wystarczy pobrać konkretną aplikację na telefon, zarejestrować się i tyle – możemy zacząć świadczyć konkretną usługę. Dysponujemy mieszkaniem na wynajem? Chętnych najemców znajdziemy np. na Airbnb. Każdy posiadacz samochodu osobowego może w wolnej chwili przewieźć kilku pasażerów. Zjawisko, o którym mowa to crowdsourcing. Oznacza ono pozyskiwanie konkretnej usługi przy jednoczesnym wykorzystaniu nieograniczonych zasobów Internetu.  

 

Polecanie pracowników – nowy sposób na zarobek?


Tego typu rozwiązania przynoszą wiele korzyści – dostrzegają to nie tylko użytkownicy, ale także ich twórcy. Zapotrzebowanie na takie rozwiązania jest coraz większe, nic więc dziwnego, że co chwilę pojawiają się nowe możliwości zarobku. Od niedawna Polacy mają możliwość dorabiania sobie poprzez polecanie pracowników. Wszystko dzięki platformie Talentuno, która kilka miesięcy temu rozpoczęła działalność w naszym kraju. 

 

Talentuno – jak to działa?


Talentuno to aplikacja zrzeszająca pracowników, pracodawców i rekruterów. Wszystko po to, by jak najbardziej uprościć procedury rekrutacyjne. W jaki sposób funkcjonuje? Kandydaci przesyłają swoje CV do MatchMakerów – użytkowników Talentuno. Ci z kolei polecają wybrane osoby na konkretne stanowiska pracy. Jeśli rekrutacja zakończy się sukcesem, do pośrednika trafi finansowa premia. A kto może zostać MatchMakerem? Każdy! Jedynym wymogiem jest rejestracja na platformie.

 

Zostań MatchMakerem – ile można zarobić?


Jak duże wynagrodzenie może trafić na konto MatchMakera? Wszystko zależy od jego aktywności. Pierwsze pieniądze możemy otrzymać już za samo dodanie CV kandydata. Za każdy taki dokument otrzymamy 25 zł. Za polecenie twórcy oferują od 60 do 260 zł. Największą premię otrzymamy natomiast już po zakończeniu rekrutacji. Jeśli polecony kandydat znajdzie zatrudnienie, na nasze konto może trafić nawet 2100 zł.  

 

W Polsce Talentuno działa już od niespełna roku. W tym czasie zarejestrowało się tam blisko 12 tys. osób. Potencjał tej platformy dostrzegają także pracodawcy. Jej twórcy zawiązali współpracę z takimi markami jak Viacom, Nokia, Transcom czy Electrolux. Według prognoz koszt przeprowadzenia rekrutacji dzięki Talentuno może spaść nawet o 60%.   


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat