Większość robót została już zakończona. Po zakończeniu inwestycji będzie można grać tam w piłkę nożną, ręczną, siatkówkę, koszykówkę, tenisa ziemnego oraz badmintona. Podłoże placu wykonano z gumowej nawierzchni, która zwiększy bezpieczeństwo bawiących się dzieci.
Budowa boiska przy Ceramicznej to ostatnia inwestycja zrealizowana w ramach pilotażowego budżetu obywatelskiego 2015. W ubiegłym roku nie udało się jej wykonać ze względu na zbyt wysokie kwoty, które oferenci proponowali w przetargach.
Komentarze 4