Od piątku trwają 29-te Dni Bełchatowa. Wszystkie imprezy w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kultury i Tradycji rozpoczęły się o 13-stej. Wystąpiły zespoły z miast partnerskich Bełchatowa. Na błoniach przy Muzeum Regionalnym wystawione były stoiska, gdzie można było nabyć rękodzieła ludowe.
Parkingi: Dojenia kierowców ciąg dalszy !
Nie dość, ze radni wyrazili zgodę na powiększenie stref płatnego parkowania, to teraz prawdopodobnie zgodzą się na podwyżki. I to o 50% !
Chcą park, ale nie focus
Na kurz, hałas, zagrożenia w ruchu drogowym i brak miejsc parkingowych, czyli to, co wiąże się z budową kompleksu handlowo-rozrywkowego Focus Park, skarżą się sąsiedzi placu budowy, mieszkańcy ul.Zamenhoffa. Obawiają się, że te najcięższe prace potrwają jeszcze długo, a prawdziwe problemy, tzn. zakorkowanie osiedlowych uliczek samochodami klientów „Focus Parku” jeszcze przed nimi. Zapowiadają, że jeżeli budowlańcy nie ograniczą się do placu budowy i nadal będą wchodzić na ich „podwórko”, zablokują uliczki dla ciężkiego sprzętu. – Park w tym miejscu – proszę bardzo, ale fokus to już się tu dzieje – ironizuje Mirosław Michałowicz, jeden z mieszkańców ul. Zamenhoffa.
Długie godziny wyczekiwania, kolejki, by rozładować towar, i... upokarzający brak toalet. Z takimi problemami muszą borykać się dostawcy przywożący towar do magazynów Kauflandu w Rokszycach koło Piotrkowa Trybunalskiego. Problem tylko z pozoru wydaje się błahy i zabawny. Kierowcom jednak nie jest do śmiechu.
Znów będą wakacje!!!
20.06.2008 12:02
Kwiaty, prezenty, akademie i niecierpliwe wyczekiwanie wakacji. W drastyczniejszych przypadkach palenie zeszytów i podręczników. To nieodłączne punkty ostatniego dnia w szkole.
Żenada - mówią krótko prezesi klubów sportowych i trenerzy młodych, zdolnych zawodników z Łodzi, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Tomaszowa Mazowieckiego, Kutna, Sieradza i Piotrkowa Trybunalskiego. Marszałek województwa Włodzimierz Fisiak w błysku fleszy wręczał im dyplomy już przed dwoma miesiącami, ale obiecanych przy tym pieniędzy wyróżnieni nie zobaczyli do dziś.
Bronisławów: Wykryto bakterie z grupy coli
Kąpielisko "Wodnik" w Bronisławowie nad Zalewem Sulejowskim jako jedyne nie zostalo dopuszczone przez SANEPID do użytkowania. W wodzie wykryto bakterie z grupy coli.
Kolejny as z rękawa Wandy Łyżwińskiej. Po notatkach o treściach seksualnych, które Łyżwińska przyniosła do sądu kilkanaście dni temu, kolejnym dowodem podważającym wiarygodność głównej pokrzywdzonej w seksaferze ma być zawartość dysku komputera, z którego korzystała Aneta Krawczyk.
Blisko 500 osób padło ofiarą dwóch oszustów, którzy przy pomocy podrobionych pieczątek rzeczoznawców wydawali negatywne opinie klientom reklamującym zakupione w ich sklepach towary.
Przy ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej w Piotrkowie znaleziono w poniedziałek dwa niewypały.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat