Świetny występ bilardzisty z Rękoraja na ME

Strefa FMRegion Wtorek, 17 sierpnia 202120491
Fantastycznie spisał się Oskar Jamorski z Rękoraja w zakończonych w Słowenii Mistrzostwach Europy Juniorów w Bilard. Nasz reprezentant wywalczył podczas imprezy łącznie 3 medale.

Oskar zdobył 1 złoty krążek w drużynowej rywalizacji, srebrny w odmianę 9 bil oraz brązowy w odmianę 14/1. Polska wygrała klasyfikację medalową i była najlepsza spośród 23 krajów biorących udział w Mistrzostwach.

 

Klasyfikacja medalowa MEJ 2021 - TOP 3
1. POLSKA - 4 złote, 5 srebrnych, 3 brązowe. Razem - 12
2. Niemcy - 3 złote, 2 srebrne, 3 brązowe. Razem - 8
3. Austria - 2 złote, 1 srebrny, 2 brązowe. Razem - 5

Jak podkreśla trener kadry Bogusław Bereżny, świetna praca w klubach prowadzona przez klubowych trenerów, przepracowany cały ubiegły rok, pomimo pandemii, na zgrupowaniach kadry narodowej oraz imprezach przyniosła fantastyczne wyniki.


Zainteresował temat?

4

2


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

analfabeta ~analfabeta (Gość)17.08.2021 21:52

ale jaja bilardowe kiedy będą mistrzostwa świata w Sulejowie

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat