Śmiertelny wypadek młodego motocyklisty

PolicjaBełchatów Poniedziałek, 05 lipca 2021152660
Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę w Kleszczowie. Śmierć poniósł w nim 20-letni motocyklista, mieszkaniec powiatu piotrkowskiego. Przyczyny zdarzenia nie są jeszcze znane, a obecnie wyjaśniają je policjanci pod nadzorem prokuratury. Funkcjonariusze apelują do wszystkich kierowców o rozwagę i ostrożność oraz stosowanie się do przepisów ruchu drogowego
fot. KPP Bełchatów

Do zdarzenia doszło 4 lipca około godziny 18.00 na ulicy Milenijnej w Kleszczowie. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 20-letni mieszkaniec gminy Wola Krzysztoporska kierujący motocyklem suzuki z nieustalonych przyczyn utracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, wjechał w rów i uderzył w przydrożny znak. Mimo podjętych czynności reanimacyjnych, na skutek obrażeń, motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady - informuje oficer prasowy bełchatowskiej policji. 

 

Okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają obecnie funkcjonariusze z Wydziału Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym bełchatowskiej KPP. 


Zainteresował temat?

7

1


Komentarze (0)

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat