Śmierć na torach kolejowych

ePiotrkowTomaszów Wtorek, 07 września 202159652
Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek (7 września) po północy w powiecie tomaszowskim. W okolicy miejscowości Skrzynki, poszukiwano osoby zaginionej. Niestety po około 30 minutach okazało się, że została ona potrącona przez pociąg. Nie przeżyła tego wypadku.
fot.: OSP Ujazd

O zdarzeniu poinformowali druhowie z OSP Ujazd. - Tuż po północy zostaliśmy zadysponowani do poszukiwań w miejscowości Skrzynki. Po około 30 minutach dostaliśmy kolejną dyspozycję, na trasę ruchu kolejowego między Zaosiem a Skrzynkami do wypadku kolejowego. Tam pociąg potracił osobę. Z racji na utrudniony dojazd, musieliśmy udać się do samego miejsca zdarzenia z torbą medyczną oraz podręcznym masztem oświetleniowym pieszo. Niestety obrażenia poszkodowanej osoby były bardzo rozległe. Poniosła ona śmierć na miejscu - relacjonują strażacy.

 

Dalsze działania zastępu z Ujazdu, polegały na zabezpieczeniu terenu oraz oświetlenia go do oględzin policjantów, którzy będą dalej zajmować się sprawą pod nadzorem prokuratury.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

delta ~delta (Gość)07.09.2021 13:16

Propaganda covidowa robi swoje.Też mam ochotę wpaść pod pociąg jak od rana do wieczora ciągle covid covid covid.

55


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat