Śmieci będą odebrane w piątek

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 03 stycznia 202225050
Przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Sulejowie informują, że zaplanowany na czwartek (06.01.2022) odbiór odpadów biodegradowalnych z prawobrzeżnej części miasta, odbędzie się w piątek (07.01.2022).
fot.: freepik.com

Tego dnia odpady zostaną odebrane od mieszkańców ulic: Cicha, Dobra Woda, Działkowa, Góra Strzelecka, Handlowa, Klasztorna, Łączna, Miła, Opoczyńska, Plac Targowy, Sadowa, Św. Jana, Targowa, Widok, Wschodnia od nr 1 do DK 74, Źródlana. Ponadto w najbliższy piątek Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów, znajdujący się przy sulejowskiej Oczyszczalni Ścieków, będzie nieczynny. Śmieci można przywozić do PSZOK-u we wtorki i piątki w godzinach od 10.00 do 18.00 - czytamy na stronie internetowej sulejowskiego Urzędu Miejskiego.

Urzędnicy przypominają, że 7 stycznia nieczynny będzie również Urząd Miejski w Sulejowie, pracownicy będą wówczas odbierać dzień wolny za Nowy Rok.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat