Advertisement

Łódzki Dom Kultury otrzymał nagrodę za projekt „Przystanek 60+”

ePiotrkowŁódzkie Poniedziałek, 28 maja 201826750
Łódzki Dom Kultury otrzymał prestiżową nagrodę konkursu "Drzewo Pokoleń" 2018 w kategorii samorząd za realizację pilotażowego projektu „Przystanek 60+”. Jego celem jest aktywne wsparcie seniorów z miast, miasteczek i wsi w integracji poprzez twórczość, kulturę i sztukę. W imieniu Łódzkiego Domu Kultury nagrodę odebrał dyrektor instytucji Jacek Sokalski.
ePiotrkow.plePiotrkow.pl

- To nagroda ufundowana przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Główne wyróżnienie otrzymaliśmy ex equo z Miejskim Centrum Medycznym im. dr Karola Jonschera . Inne instytucje udało nam się pokonać. Podsumowanie konkursu odbyło się 25 maja w Auli Centrum Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego podczas uroczystej gali uświetnionej piękną częścią artystyczną - powiedział nam Jacek Sokalski, dyrektor ŁDK.

 

Konkurs "Drzewo Pokoleń" ma na celu promowanie najciekawszych projektów i inicjatyw poświęconych tematyce prosenioralnej, wymianę dobrych praktyk, a także integrację podmiotów, które przyczyniają się do aktywizacji i poprawy jakości życia seniorów.


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat