Złapany na gorącym uczynku

PolicjaRadomsko Niedziela, 09 stycznia 202248392
Policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który usiłował okraść dom jednorodzinny w Radomsku. Dzięki czujności sąsiadki oraz natychmiastowej interwencji funkcjonariuszy złodziej został zatrzymany na gorącym uczynku. Nie zdążył wynieść z domu żadnych przedmiotów. Nie uniknie też odpowiedzialności.
fot.: freepik.com

Dyżurny radomszczańskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że na obrzeżach miasta ktoś wchodzi przez okno do sąsiedniego domu jednorodzinnego.

Zgłaszająca doskonale wiedziała, że sąsiadów nie ma w budynku, więc zaniepokojona sytuacją zaalarmowała policjantów. Szybkie i przemyślane działania mundurowych doprowadziły do zatrzymania 26-letniego mieszkańca powiatu radomszczańskiego. Całkowicie zaskoczony złodziej nie zdążył jeszcze niczego wynieść z domu - relacjonuje nadkom. Aneta Wlazłowska, oficer prasowy KPP w Radomsku.

 

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem. Za takie przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gość z batem ~Gość z batem (Gość)09.01.2022 14:44

Te gady to specjalnie chodzą na włam pijane łapy obciąć i spokój

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat