Zderzenie dwóch aut w Sobakowie

Strefa FMRegion Wtorek, 28 kwietnia 2020136177
Dwa samochody osobowe zderzyły się we wtorek przed godziną 16 w Sobakowie w gm. Gorzkowice. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala.

Ładuję galerię...

Do zdarzenia doszło około 15.50. W wypadku uczestniczyły dwa pojazdy, honda jazz prowadzona przez mieszkankę powiatu piotrkowskiego i volkswagen passat, którym jechał mężczyzna z powiatu radomszczańskiego. Jak poinformowało nas biuro prasowe piotrkowskiej policji, do wypadku doszło podczas wyprzedzania hondy przez passata. Mężczyzna kierujący volkswagenem był trzeźwy, kierująca hondą, którą zbadano po przewiezieniu do szpitala również. Ponadto na badania zabrano kierującego volkswagenem i jednego z jego trzech  pasażerów.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)28.04.2020 20:57

Z tego co wiem a wiem z dobrego źródła bo od świadka zdarzenia to Kobieta skręcała w lewo a mężczyzna ją wyprzedził !

32


gość ~gość (Gość)28.04.2020 21:25

Polecam kontrolować Cieszanowice Kopiec :-)

50


gość ~gość (Gość)28.04.2020 21:06

A w Gorzkowicach rozpoczął się sezon na podwieczorki przy piwesiu na placu czerwonym... Ku radości gawiedzi kontroli brak!

52


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat