Zabił i wyrzucił do kosza? Podejrzewany w rękach policji

Radomsko24.plRadomsko Środa, 20 października 20211188816
Radomszczańscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę podejrzewanego o brutalne zabicie psa w centrum Radomska i wrzucenie go do kosza na śmieci.
Zdjęcie ilustracyjne | freepik.com

O makabrycznym zdarzeniu poinformowało Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt EkoStraż. - We wtorek, 19 października, po godzinie 17.00 na skrzyżowaniu ulic Fabianiego i Wyszyńskiego w Radomsku mężczyzna skręcił kark psu rasy york, a następnie zwłoki pieska upchnął w małym śmietniku przy ulicy. Świadkowie zdarzenia poinformowali policję, ta podjęła czynności. Nie wiadomo czyj był to pies i czy należał do sprawcy - relacjonuje nasz korespondent Irek Staszczyk z portalu Radomsko24.pl.

Podejrzewany mężczyzna został już zatrzymany przez radomszczańskich policjantów.

- Do zdarzenia doszło na oczach przechodniów. Młody mężczyzna idąc ulicą Wyszyńskiego niósł ze sobą psa trzymając go za kark. W pewnym momencie zaczął nim uderzać o metalowy element kosza na śmieci po czym go tam wyrzucił i wszedł do placówki handlowej. O tym zdarzeniu policję poinformowali przypadkowi przechodnie. Policja na miejscu pojawiła się po kilku minutach. Zatrzymała mężczyznę. Teraz przebywa on w areszcie. Nie potrafi logicznie wytłumaczyć swojego zachowania - powiedziała w rozmowie z portalem Radomsko24.pl Agnieszka Kropisz z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Śledczy prowadzą czynności wyjaśniające w kierunku znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem.

 


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (16)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Hmmm ~Hmmm (Gość)20.10.2021 12:30

A tak na marginesie.... Skoro już decydujecie się na psa, to go pilnujcie, czy nie wychodzi z podworka, albo jaki idziecie na spacer to trzymajcie go na smyczy... A nie psy po parku biegają, albo wałesają się po ulicy, bo właścicielowi nie chciało się zamknąć bramy. Człowiek przejść nie może, bo się boi. Chyba trzeba zacząć zgłaszać takie tematy do schroniska i będziecie szukać swoich pupilkow.

51


siostra przełożona ~siostra przełożona (Gość)21.10.2021 00:04

Psychopatów nie brakuje. Nie próbujcie się dziwić, mierzyć ich własną miarą. Nie szukajcie odpowiedzi na pytanie: "...jak on tak mógł?!" Dla psychopaty znęcanie się nad zwierzęciem (nie tylko nad zwierzęciem), czy nawet zabicie go, i wrzucenie do kosza, to tak, jak dla wielu, zgniecenie i wrzucenie do kosza niepotrzebnego paragonu, zabicie muchy, czy komara.

30


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)20.10.2021 22:23

W tym Radomsku to strach na ulice wyjść - piramida finansowa, haracze i teraz psy mordują

20


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)20.10.2021 15:28

Skad takie bezmyslne okrucienstwo w ludziach.Dowartosciowal sie jak zabil malego pieska? Rozumiem,ze czasami takie pieski moga zdenerwowac czlowieka szczekaniem czy napastowaniem,ale w wyjątkowych przypadkach wystarczy kopniak i kundel odpusci.

31


sulbus ~sulbus (Gość)20.10.2021 20:30

Ostatnio amstaf pogryzł dziecko,takiego pieska powinni trzymać na takich kozaków,kija w reke i do klatki z takim amstafem , a potem jeszcze powodzenia na dowidzenia.

30


!!! ~!!! (Gość)20.10.2021 11:33

Jak najsurowsza, bezwzględna kara dla tego zwyrodnialca.

102


Grrr ~Grrr (Gość)20.10.2021 15:14

Takiego delikwenta należy puścić ludziom niech go tak torturują. Mało tego jeśli trafi do paki powinien być cfe**y na wejściu!

20


Eco ~Eco (Gość)20.10.2021 09:58

Jeżeli pies był bez kagańca to mężczyzna mógł się bronić

116


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat