Za nami kolejny piotrkowski rodzinny festyn plenerowy

Strefa FM Sobota, 24 sierpnia 201948323
Wakacje powoli się kończą, a wraz z nimi rodzinne festyny plenerowe. W czwartek (22 sierpnia) na placu przy DH Merkury odbył się przedostatni już festyn zorganizowany przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC. Były gry, zabawy zręcznościowe, "dmuchańce" i konkursy.

Ładuję galerię...

Wszyscy uczestnicy zabawy na brak atrakcji nie mogli narzekać. Najmłodsi mogli wziąć udział m.in. w konkursie plastycznym ”Portret kolarza”. Nie zabrakło również artystycznego malowania twarzy. Dodatkowe niespodzianki zapewnili przedstawiciele Miejskiej Komendy Straży Pożarnej oraz Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. 

 
Ostatni festyn odbędzie się 29 sierpnia w parku im. św. Jana Pawła II od godz. 15.00.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Nutka ironii ~Nutka ironii (Gość)25.08.2019 23:00

Wszystko super, ale moze warto coś zorganizować dla 20-35-letnich singli i singielek? Ile można chodzic na dyskoteki... a fajnie byłoby poznać kogoś sympatycznego i na stałe.

00


gość ~gość (Gość)24.08.2019 21:28

Był Krzysztof? Czy już odpuścił na rzecz swoich słabości?

10


mom ~mom (Gość)24.08.2019 14:28

Brawo, bo to jest to. Ukłony dla Pani malarz ……. dzieciaczki zachłyśnięte – wspaniale.

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat