Wycinają gałęzie i ustawiają znaki

Powiat PiotrkowskiRegion Środa, 05 stycznia 202236886
Styczniowe ocieplenie pracownicy drogowi Zarządu Dróg Powiatowych w Piotrkowie Trybunalskim wykorzystali do usunięcia zbędnych gałęzi drzew, rosnących przy drodze na odcinku od Parzniewic w gminie Wola Krzysztoporska do granicy powiatu.

To jednak niejedyne prace, które w ostatnim czasie przeprowadzili drogowcy.

Postanowiliśmy ustawić również oznakowanie pionowe w dwóch miejscach. Chodzi o ul. Wolborską w Moszczenicy, gdzie niedawno przeprowadzaliśmy inne działania inwestycyjne oraz w Siomki, przed wyremontowanym wiaduktem - informują pracownicy Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim.

 

 


Zainteresował temat?

2

3


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kazik ~Kazik (Gość)08.01.2022 10:51

gałęzie jak najbardziej wycinać i pochylone suche drzewa ale PIS wyprzeda wszystko pamiętacie za pierwszej kadencji nawałnice i nadmiar drzew połamanych w lasach wtedy podjęto decyzję o sprzedaży nadmiaru ale jak podpisano umowę to dziś u nas drzewa na palety brakuje bo wszystko idzie za granicę a ceny palet u nas drastycznie poszły w górę przez to taka to u nas rabunkowa gospodarka na każdym kroku

22


go?ć_jacek ~go?ć_jacek (Gość)05.01.2022 14:03

To się nazywa eco

63


Sławek z Parzniewic ~Sławek z Parzniewic (Gość)06.01.2022 05:27

A ciekawym co się stanie z drzewem przy tych cenach wyngla? Po co to leśnictwo wycino te dżewa było dobrze bo latem się w ciniu jechało. Ciekawe kto weżmie dżewo

42


Leśniczy ~Leśniczy (Gość)05.01.2022 14:13

Wyciąć najlepiej cały las

27


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat