Wpadli gdy wracali z włamania

ePiotrkowOpoczno Środa, 24 lutego 202144615
Do 10 lat pozbawienia wolności grozi trzem mieszkańcom powiatu opoczyńskiego, którzy dopuścili się kradzieży oraz kradzieży z włamaniem. Przestępczy tercet w dwóch różnych miejscach ukradł motorower oraz elektryczny grzejnik o łącznej wartości 6 tys. złotych.
fot.: pixabay

Opoczyńscy kryminalni zatrzymali na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem, trzech mężczyzn w wieku 35, 28 oraz 25 lat. Złodzieje wpadli chwilę po włamaniu do budynku mieszkalnego, z którego skradli wart 3 tys. zł grzejnik elektryczny. Podczas dalszych ustaleń w sprawie, okazało się, że to nie jedyne przestępstwo jakiego w ostatnim czasie dopuścili się mężczyźni.

 

Policjanci podczas przeszukania ich mieszkań, u 25-latka odnaleźli skradziony pod koniec grudnia 2020 roku motorower Simson. Jednoślad został skradziony z pomieszczenia gospodarczego w jednej z miejscowości w gminie Opoczno. Wartość odzyskanego pojazdu to 3 tys. złotych.

 

Okazało się, że cała trójka zatrzymanych była już wcześniej karna za popełnienie podobnych przestępstw. Dodatkowo policjanci ustalili, że 28-latek jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, za wcześniej popełnione przestępstwa przeciwko mieniu. Sprawa swój finał znajdzie w sądzie.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)26.02.2021 07:19

Dlaczego żadna partia nie chce publikowania wizerunku przestępców ??
Co robi urząd skarbowy ze złodziejami i ich nielegalnymi dochodami ??

10


goœć_janek ~goœć_janek (Gość)24.02.2021 13:08

głupich tysi i 10 lat więzienia. Wokół kradną miliony i jeszcze dostają za to medale. jaki głupi ten naród!

32


gość_olsen ~gość_olsen (Gość)24.02.2021 09:48

Nawet hobby nie można mieć w tych czasach

05


gość_bogaty żul ~gość_bogaty żul (Gość)24.02.2021 09:29

Podobno to nie prawda

24


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat