Wola Krzysztoporska: nowe harmonogramy wywozu śmieci

ePiotrkowRegion Piątek, 07 stycznia 2022206120
W gminie Wola Krzysztoporska od stycznia obowiązują nowe harmonogramy wywozu odpadów komunalnych. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami.

Jak informują urzędnicy, do mieszkańców trafiły papierowe wersje harmonogramu, ale rozpiskę można pobrać także w wersji elektronicznej. harmonogramy zostały stworzone dla poszczególnych miejscowości, a dokumenty można pobrać TUTAJ. 

 

Jednocześnie urzędnicy informują, że nie zmieniają się stawki opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Od 1 listopada wynoszą one 26,5 zł od osoby oraz 24,5 zł w przypadku nieruchomości zabudowanych budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi, na których kompostuje się bioodpady w przydomowym kompostowniku.

 

Jeżeli właściciel nieruchomości nie wypełnia obowiązku zbierania odpadów komunalnych w sposób selektywny, będzie ponosił opłatę podwyższoną w wysokości 106 zł miesięcznie od osoby zamieszkującej daną nieruchomość.


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (20)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Salowa ~Salowa (Gość)07.01.2022 13:40

A gdzie można wyrzucać zużyte maseczki?

50


Janek K. ~Janek K. (Gość)09.01.2022 09:23

Podatki wójcie masz z nas przedsiębiorców, którzy są dojeżdżani przez pańską Partię.
A rządzenie w gminie opierasz Pan na osobach które nic nie wnoszą lub wnoszą bardzo mało w postaci podatków a korzystają nadmiernie.
Jestem na nie

20


mówmy nie Romanowi ~mówmy nie Romanowi (Gość)09.01.2022 09:06

Wójcie wkurzyła mnie pańska obłuda na ostatniej z sesji rady gminy gdzie podnosiliście sobie pensje....jak to pan powiedział: wam sie należy bo ciężko pracujecie.. zapraszam do magazynu: kolega pracuje po 12h na chłodni za 3000...ja też pracuję po 12h za trochę więcej...
Pan nawet nie zna realiów życia...20 lat to za długo jest Pan przyspawany do stołka.
Ja, moja rodzina więcej już nie zagłosujemy za Panem, lub kim kolwiek kto będzie przez pana wskazany i popierany. Ba ze swojej strony zacząłem przekonywać znajomych, pokazywać prawdę. Można powiedzieć że uruchomiłem machinę wyboru nowego człowieka przeciwnego do Pana.

20


powietrze we wodzie ~powietrze we wodzie (Gość)08.01.2022 15:00

Czy to prawda że w naszych Wolskich wodociągach jest nadmiar powietrza?
Jeden z komentarzy na twarzoksiążce:
Problem od wielu lat znany decydentom i nie ma poprawy. Mało tego to oprócz notorycznego niedostatecznego ciśnienia w sieci wodociągowej, to jeszcze nadmiar wpuszczonego powietrza - a licznik się kręci. Tylko jak długo jeszcze....

10


Mieszkaniec Woli ~Mieszkaniec Woli (Gość)07.01.2022 15:46

Czyli od listopada podwyżka. Wstyd i hańba dla wójta Drozdka i radnych. Kogo będzie stać na te wszystkie opłaty. Chyba tylko Drozdka i radnych którzy sami przyznali sobie tak duże podwyżki.Bo PIS tak chciał, tylko z pieniędzy podatników

80


wój kocia wólka ~wój kocia wólka (Gość)07.01.2022 17:26

kiedy nowe harmonogramy opłat podwyżek panie wójcie:
TO że nie umieją przeprowadzić żadnej istotnej reformy to oczywiste. Do tego trzeba mieć jakiekolwiek kwalifikacje. Reformy robione przez znajomą kierowcy zaufanego katechety, niespełnionych historyków i lalkarzy z reguły tak kończą. PISowski ład miał być lokomotywą do wcześniejszych wyborów. A tu problem, bo przez nieudolność PIS wybuchła inflacja któa zmierza zamienić sie w hiperinflację. KAczyński musi przed tą hiperinflacją zdążyć z wyborami. Przypomnę że przygotował dla następców kilka pasztetów. Z rozmaitych plusów nie da się wycofać a poza tym od 2023 zerwana umowa gazowa z Rosją, więc gaz tylko z polowania na giełdzie. A od 2024 roku całkowite uwolnienie cen gazu. Nie będzie więc dyskusji czy podwyżka ma wynosić 50 procent. Wszyscy dostaną 600 procent.

50


podwyżki ~podwyżki (Gość)07.01.2022 13:19

I co najważniejsze jest podwyżka za wywóz śmieci....hura hura hura niech żyje nasz wszechwiedzący i jedynie prawdziwym Sułtan Wójt....
Panie Wójcie chcemy jeszcze więcej podwyżek...Panie Wójcie prosimy wraz z Ziembą Marsząłkiem i PIS nałóżcie na nas więcej podwyżek i opłat...chcemy inflacji 500%...proszę Panie Wójcie postarajcie się.....a my usłużny naród w najbliższych wyborach pójdziemy głosować na Pana.

71


Baniek ~Baniek (Gość)07.01.2022 17:23

U mnie w pracy na tablicy informacyjnej wywieszano informacje dotyczące Polskiego Ładu. Ja nie czytając z daleka zapytałem czy to o - pomyłkowo go nazywając - nowym ładzie. A osoba wywieszająca to odpaliła: tak, o nowym wale!

50


PowerPoint PIS ~PowerPoint PIS (Gość)07.01.2022 15:43

Reforma - jak sama nazwa wsl]kazuje - to przemyslane głeboko działania, których celem jest zmiana na lepsze. Polski (nie)Ład jest kolejną DEFORMĄ gospodarki i państwa. Bezmyslnośc tego rządu polega na tym, że jak im sie "zgadza" w power poincie, to uznaja, że to może być ... ustawa, więc pchaja te "obrazki" do Sejmu. A Sejm to klepie, bo PiS ma bezmyslna wiekszość . I tak od lat GRA MUZYKA. Jeśli ktokolwiek próbuje zwracać uwage, że to wszystko sie nie skleja, to wyłącza mu sie mikrofon lub robi ... reasumpcję. To szą rządy potwornych szkodników. Prof. Jason Stanley publicznie twierdzi, że w Polsce jest faszyzm.

40


wybory 2022 ~wybory 2022 (Gość)07.01.2022 15:40

Z wielu zrodeł wiadomo ze PiS rezerwuje billboardy reklamowe na maj(ostatnio mówił o tym na swym podcascie na yt W.Gadowski).Do niedawna sadziłam ze nie bedzie przedterminowych wyborów i uwazałam takie wiadomosci za strzaszak na niepokornych posłow Ziobry czy Bielana.Obecnie jednak widac ze Kaczynskeimu pali sie pod nogami i moze wybrac ucieczke do przodu.Drozyzna dewastuje poparcie dla PiS.

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat