Wojciech Robaszek nowym dyrektorem sportowym GKS Bełchatów

Bełchatów Środa, 23 czerwca 202126545
Portal lodzkifutbol.pl informuje, że nowym dyrektorem do spraw sportowych w GKS Bełchatów został Wojciech Robaszek. Piotrkowianin był ostatnio dyrektorem sportowym Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica, ale największe sukcesy odnosił jako trener Łódzkiego Klubu Sportowego.

fot. lodzkifutbol.pl

43-letni szkoleniowiec karierę trenerską rozpoczynał w Omedze Kleszczów, trenował grupy młodzieżowe w Piotrcovii, pełnił rolę asystenta trenera w ekstraklasowej Pogoni Szczecin, a także świętował awans do III ligi jako szkoleniowiec Zawiszy Rzgów.


Wojciech Robaszek największe uznanie zyskał jednak pracując w Łódzkim Klubie Sportowym, z którym zaliczył trzy awanse do wyższej klasy rozgrywkowej i przeszedł drogę z IV do I ligi.


- Jestem przekonany, że moje wcześniejsze doświadczenia zawodowe, w tym te ostatnie z Akademii Miedzi Legnica, gdzie też wdrażałem ścieżki rozwoju młodych zawodników do piłki seniorskiej, pozwolą mi bez żadnych obaw rozpocząć owocną pracę w Bełchatowie. Dodatkowo moje sukcesy w postaci awansów np. z ŁKS Łódź udowadniają, że potrafię być skuteczny w swych działaniach – mówi Wojciech Robaszek. 

 

Portal lodzkifutbol.pl przypomina także, że nowy dyrektor sportowy GKS to także zapalony piłkarz-amator. Kilka dni temu świętował z Barwilem-Omegą kolejny tytuł w piotrkowskiej Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kiedyś to było.. ~Kiedyś to było.. (Gość)24.06.2021 01:59

Kiedyś to był najlepszy WFista w szkole. Gimnazjum w Rozprzy pamięta.????

31


Kiedyś to było.. ~Kiedyś to było.. (Gość)24.06.2021 01:59

Kiedyś to był najlepszy WFista w szkole. Gimnazjum w Rozprzy pamięta.????

12


tomaszłągiewski ~tomaszłągiewski (Gość)24.06.2021 00:56

Gratulacje!

11


Z osiedla znam ~Z osiedla znam (Gość)23.06.2021 16:52

Pamiętam "za młodego", że wszystkie Robaszki, to ładne chłopaki były. No i jak widać, szczęście w życiu Wojtuś ma.

70


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat