Władze gminy Grabica przyłączają się do pomocy

ePiotrkowRegion Piątek, 03 kwietnia 202027192
Maseczki, rękawiczki, kombinezony, środki dezynfekujące, środki czystości, decyzją Urzędu Gminy Grabica, zostały przekazane personelowi ośrodka zdrowia, ratownikom medycznym, policjantom z komisariatu w Grabicy, strażakom ochotnikom należącym do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, pracownikom Poczty Polskiej, aptekom oraz Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej.

-Od kilku tygodni pracownicy wielu służb walczą z pandemią koronawirusa w kraju. Każde dodatkowe środki ochrony osobistej w dobie tej choroby są na wagę złota. Wiele instytucji włącza się w pomoc osobom działającym na pierwszej linii frontu. Do tej pomocy przyłączamy się i my – mówi Krzysztof Kuliński, wójt gminy Grabica. - Mamy świadomość, że środki te nie są wystarczające, by pokryć całość potrzeb, ale choć tak możemy podziękować za niezwykle ciężką pracę, którą wykonują dla nas wszystkich. Apelujemy do mieszkańców gminy Grabica, zwłaszcza do osób starszych, by niepotrzebnie nie wychodzili z domu i nie narażali siebie i swoich bliskich na zakażenie koronawirusem - dodaje wójt.

 

 

 

 

(materiały: Urząd Gminy Grabica) 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)03.04.2020 16:06

Szkoda, że inne małe gminy nie biorą przykładu.. Tutaj tyle sprzętu, Rozprza szyje maseczki dla mieszkańców gminy.. A np Ręczno.. To koronawirus ma się bać Ręczna a nie odwrotnie.. Wiecznie nie ma na nic pieniędzy, bo wszystkie pieniądze poszły na stadion.. Ostatnio paczki żywnościowe rozdawali dla "biednych" w obstawie straży pożarnej.. Wójt nigdy nie ma czasu na nic.. Były 3 szkoły podstawowe, jedną zamknął i robi wszystko żeby zamknąć drugą... Ludzie pobudka

00


b ~b (Gość)03.04.2020 14:27

Brawo wielkie dzięki

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat