Advertisement

Witoski z gminy Grabica na II miejscu

ePiotrkowRegion Wtorek, 15 stycznia 201919312
Na terenie całej Polski i za naszą wschodnią granicą odbywały się w grudniu eliminacje do XXV Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. K. Szwarlika w Będzinie. Przegląd każdego roku gromadzi kilkanaście tysięcy osób w różnym wieku, których łączą pasja i talent muzyczny.
Witoski z gminy Grabica na II miejscu

Do zmagań zgłosiło się w tym roku aż 1625 solistów i grup, w tym zespół Witoskowa – Serenada z gminy Grabica. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Szydłowa wzięli udział w eliminacjach, które odbyły się w piotrkowskim MOK-u. Wykonali trzy utwory „Wśród nocnej ciszy", „Przy onej dolinie" i „Pastorałka od serca do ucha", zajęli w nich II miejsce. Zespół świętuje zajęcie wysokiej lokaty i przygotowuje się do kolejnych wyzwań.

 

 

 

(materiały UG Grabica)


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

fan ~fan (Gość)16.01.2019 11:22

Brawo Dzieciaki. Brawo p. Ania K.

00


fan ~fan (Gość)16.01.2019 11:20

Brawo Dzieciaki. Brawo p. Ania K.

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat