Advertisement
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wielkie wygrane w zakładach bukmacherskich. Co powinniśmy wiedzieć, aby zacząć zarabiać?

Czwartek, 25 czerwca 2020
Każdy słyszał kiedyś o ,,tych” ludziach, którzy chwalą się wielkimi wygranymi na zakładach bukmacherskich. Naturalnie my nie widzimy całej historii, ponieważ ukazywany nam jest jedynie sukces tych osób. Nie widzimy przygotować, analiz i innych czynności, przez jakie taki typer musiał przejść. Naturalnie, czasem można mieć szczęście, ale żeby wygrywać zakłady z bukmacherem regularnie, to fortuna to nieco za mało. Jak więc zacząć typować zakłady bukmacherskie, aby wygrywać z bukmacherem regularnie?
fot. pixabay.com / fancycrave1 fot. pixabay.com / fancycrave1

Wybierz legalnego bukmachera!

 

Na początek dobrym pomysłem jest wybór legalnej firmy bukmacherskiej. Wiele firm bukmacherskich oferuje bonus na start, to dość ważne gdy zaczynamy ponieważ wtedy gramy za „darmową” gotówkę, aniżeli za swoje pieniądze, co jest ogromnym plusem z racji tego że jeśli nie spodoba nam się obstawianie, możemy zrezygnować wtedy bez żadnych strat. Jeśli już wybraliśmy naszego bukmachera to teraz musimy pomyśleć, czy będziemy korzystać z usług naziemnego punktu tego bukmachera czy też wygodniej nam będzie korzystać z jego usług przez internet. Ostatni opcja ma ten plus, że z witryny możemy korzystać 24 godziny na dobę, ale zanim będziemy korzystać z usług wybranego przez nas bukmachera powinniśmy sprawdzić jego opinię i całą ofertę wydarzeń i dyscyplin.


Pamiętaj o tym, że praktycznie każdy legalny bukmacher oferuje świetne bonusy na start

 

Nowi typerzy mają o tyle dobrze, że zawsze czeka na szereg ciekawych bonusów, zanim więc założymy konto, to najlepiej jest sprawdzić wszystkie oferty zakładów bukmacherskich. Bonus od depozytu to u bukmachera podstawa. Jeśli jesteś zainteresowany obstawianiem i chcesz mieć bonus na start, to pierwszą rzecz jaką powinieneś uczynić to zapoznanie się z warunkami promocji. Przede wszystkim zwróć uwagę na warunki promocji. Na pewno warto też sprawdzić, jakie wymagania dotyczące minimalnego kursu stawia bukmacher. Jednakże przy wyborze danego bukmachera i bonusu – uważnie przeczytajcie regulamin, a w szczególności tekst napisany drobnym maczkiem. Może wam to nieraz, nie dwa razy uratować skórę, z racji tego że najczęściej właśnie, z tego sposobu korzystają bukmacherzy, prawnicy oraz bankierzy, aby wyciągnąć od was kasę.


Fora bukmacherskie - cenna wiedza dla każdego

 

Fora bukmacherskie to idealne miejsca aby uzyskać informacje na temat różnych dyscyplin sportowych, ale też nie tylko. Dla początkującego gracza, takie fora mogą być bardzo przydatne, ponieważ niewielu z nich wie, jak obstawiać zakłady bukmacherskie skutecznie, a co dopiero wygrywać zakłady pod rząd. Ale oprócz warstwy dla ,,zwykłych śmiertelników” istnieje również opcja dla ,,wybranych”. O co nam chodzi? Tak zwane zamknięte forum bukmacherskie betonline – do której należą tylko wybrani gracze, z odpowiednią reputacją oraz umiejętnościami ogrywania bukmacherów. Jeśli oczywiście czujemy się na siłach – możemy spróbować dołączyć do takowych forów, chociaż oczywiście nie będzie to łatwe. Jeśli nie mamy ,,mocnych pleców” lub też odpowiedniej reputacji, to nie mamy za bardzo co liczyć na to, aby się tam dostać.

 

 

Myślenie nie boli

 

Nie warto wchodzić w typowanie zakładów bukmacherskich, kiedy mamy problemy finansowe, bądź jesteśmy zbyt młodzi na takie tematy (zakłady bukmacherskie są dostępne wyłącznie dla ludzi pełnoletnich). Dlatego pomyśl i zastanów się dwa razy, zanim zdecydujesz czy chcesz obstawiać zakłady bukmacherskie, czy też wybierzesz inne hobby. Kolejną kwestią którą należy przemyśleć, jest nasze doświadczenie, czy uprawialiśmy kiedyś na przykład koszykówkę, pływanie bądź inną dyscyplinę, na którą możemy postawić zakład. Sporo nam to ułatwi, z racji tego że będziemy już mniej więcej wiedzieć, jak będą zachowywać się profesjonalni zawodnicy danych spotkań, które będziemy przecież obstawiać.


Dowiedz się jakie są rodzaje zakładów bukmacherskich

 

Firmy bukmacherskie oferują kilkanaście rodzajów zakładów bukmacherskich. Jest to o tyle przyjemne i wygodne dla nas, że możemy w nich przebierać, wybierając dla nas najbardziej odpowiednie, takie jak na przykład zakład 1x2 – który polega na tym, że obstawiamy (1) - zwycięstwo gospodarzy, (X) – remis, bądź (2) czyli wygraną gości. Jeśli chodzi o ten zakład właśnie, jest to numer jeden wśród najpopularniejszych rodzajów zakładów w piłce nożnej. Oprócz tego, dobrym i jednocześnie ciekawym sposobem na rozpoczęcie swojej przygody z obstawianiem są zakłady specjalne – ,,a co to właściwie takiego jest?” – zapytacie. Otóż zakłady specjalne, jak sama nazwa mówi, są ,,specjalne” czyli bukmacher raczej nie powtórzy drugi raz tego samego zakładu, z tego powodu że zakłady specjalne są oferowane na takie wydarzenia jak wybory nowego prezydenta USA czy też na przykład kto będzie nowym papieżem.

 

Jak powinniśmy przygotować się do naszego pierwszego typu?

 

Przede wszystkim powinniśmy zachować spokój. Kiedy jesteśmy spokojni, lepiej wtedy jesteśmy w stanie przeanalizować daną sytuację w której jesteśmy, przez co nasz typ będzie po prostu lepszy, niż kiedy obstawialibyśmy byle jak. (na co z resztą bukmacherzy liczą – przecież im bardziej zdenerwowani jesteśmy – tym mniejszą szansę mamy na prawidłowe obstawienie wyniku).


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat