We wtorek i środę dodatkowe utrudnienia na A1

GDDKiARegion Poniedziałek, 27 września 20216 2622
W związku z kolejnym etapem prac na budowie autostrady A1 między węzłami Piotrków Trybunalski i Kamieńsk (odc. „B”), w najbliższy wtorek i środę (28 – 29 września) należy spodziewać się dodatkowych utrudnień. Ma to związek z koniecznością wykonania prac zabezpieczających na dwóch wiaduktach w obrębie węzła Kamieńsk.
fot. GDDKiA Łódź

W godzinach 7.00 – 17.00 przewiduje się co najmniej kilka 15-minutowych zatrzymań ruchu, na czas niezbędny do wykonania prac. W tym czasie ruch będzie się odbywał się wahadłowo i będzie sterowany ręcznie przez przeszkolonych pracowników.


- Apelujemy więc o cierpliwość i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem. Jednocześnie przypominamy, że ten odcinek budowy można ominąć jadąc DK91 - mówi Maciej Zalewski z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ghjghj ~ghjghj (Gość)27.09.2021 12:15

A wiadomo kiedy i czy w ogóle zrobią wiadukt do Bełchatowa?

11


Hmmmm ~Hmmmm (Gość)28.09.2021 09:00

Czekam z niecierpliwością, aż zakończą prace na A1 i wysłużona DK91 w końcu odetchnie... Jeszcze kilka lat temu, jadąc "starą trasą" do Radomska, mijałem zaledwie kilka aut... obecnie kilka aut mija się w sekundę.

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat