Mateusz Bernatek zachował szansę na brązowy medal

ePiotrkowŚwiat Sobota, 09 października 202118161
Zawodnik piotrkowskiego Atletycznego ma jeszcze szansę stanąć na najniższym stopniu podium odbywających się w Oslo mistrzostw świata. Rywalizujący w kategorii 67 kg zapaśnik musi jednak wygrać zaplanowane na niedzielę walki repasażowe. Piotrkowianin zakwalifikował się do nich dzięki awansowi do finału reprezentanta Rosji, z którym Bam Bam przegrał drugą walkę turnieju.
fot. PZZ | twitter.com

W pierwszej walce repesażowej Mateusz zmierzy się z Węgrem Krisztianem Vinczem. Jeśli go pokona, jego kolejnym rywalem będzie Turek Murat Firat. Dopiero druga wygrana zapewni mu udział w walce o brązowy medal z Ałmatem Kebispajewem z Kazachstanu.

 

W finale wystąpi Irańczyk Mohammadreaza Geraei oraz reprezentujący Rosję Nazir Abdułlajew.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

97-300 97-300ranga10.10.2021 09:04

Będzie ciężko , kazach już czeka a Bam Bam musi stoczyć ewentualnie dwie walki aby się z nim zmierzyć , może być bardzo zmęczony jeśli przeciwnicy postawią duże wymagania .Bam Bam to zawodowiec więc trzymajmy kciuki za niego .Powodzenia.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat