W gminie Grabica ruszył system powiadamiania SMS

Strefa FMRegion Środa, 19 sierpnia 202026607
System smsowego powiadamiania mieszkańców został uruchomiony w gminie Grabica.
fot. pixabay.com / terimakasih0

Każdy mieszkaniec może otrzymywać bieżące informacje dotyczące aktualnych wydarzeń, bezpieczeństwa, zdrowia, przerw w dostawie energii czy odbiorze odpadów komunalnych i wielkogabarytowych na swój telefon komórkowy. Wystarczy pobrać dostępny na stronie gminagrabica.pl formularz zgłoszeniowy, wypełnić go i dostarczyć do Urzędu.

 

 

(źródło: UG Grabica)


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

... ~... (Gość)21.08.2020 08:12

Jednak nie wszystkim mieszkającym na wsi to się podoba, mówię to w imieniu swoim i moje rodziny zamieszkującej wieś od lat. Niestety, na niektórych pseudo rolników nie ma sposobu i żadne prośby do nich nie trafiają a wręcz odnoszą odwrotny skutek...skąd w ludziach tyle złośliwości

10


gość ~gość (Gość)19.08.2020 12:51

Składam postulat aby wójt i okoliczni farmerzy wysłali powiadomienia o zamiarze wywozu gnojowicy na okoliczne pola, abym mógł ewakuować siebie i swoją rodzinę, oraz schować pościel i pranie...

60


gość ~gość (Gość)19.08.2020 14:09

Będą wysyłane ostrzeżenia o smrodzie? Jak jadę przez Grabice zawsze zamykam okna w samochodzie, a wentylacje przełączam na tryb wewnętrznego obiegu.

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat