W SP w Szydłowie pamiętali o babciach i dziadkach

ePiotrkowRegion Wtorek, 29 stycznia 20190 2341
W Szkole Podstawowej w Szydłowie odbyła się 23 stycznia wyjątkowa uroczystość – uczniowie klas I - III i przedszkolaki występowali dla swoich babć i dziadków z okazji ich święta.

Ładuję galerię...

W tym roku głównym organizatorem uroczystości była klasa II. W przygotowania zaangażowali się również rodzice uczniów - włączyli się do pomocy przy dekoracjach, przygotowali stoły, upiekli ciasta i ciasteczka, przygotowali dla gości gorącą herbatkę i kawę. Dziadkowie zasiedli przy stołach i z niecierpliwością oczekiwali na rozpoczęcie występu wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość, podekscytowanie, ale też skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny w formie show „Babciu, Dziadku, ja się wcale nie chwalę, ja po prostu mam talent”. Program prowadziła dwójka prezenterów - uczniów z klasy II, którzy w formie zabawnych dialogów zapowiadali wykonawców, wcielających się w znane gwiazdy muzyczne. Młodzi artyści nie tylko śpiewali, grali i tańczyli, ale też recytowali wiersze. Ich występy oceniane były przez jury, składające się z uczniów klasy II i zaproszonych gości. Na scenie rozbrzmiewała muzyka z lat 70., 80. i 90. Dziadkowie świetnie bawili się przy muzyce z lat swojej młodości, słuchając i jednocześnie oceniając występy wnucząt, które tańczyły lub śpiewały utwory Village People, Modern Talking, Haliny Kunickiej, Czerwonych Gitar czy zespołu Akcent. Program zakończył się podsumowaniem głosowania na młodych artystów i losowaniem nagród dla głosujących gości. Po występach dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty.

 

 

 

(materiały: UG Grabica) 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat