W Moszczenicy będą rywalizować młodzi szachiści

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 22 listopada 202114302
Bardzo ciekawą propozycję dla młodych adeptów „królewskiej gry” z okazji zbliżającego się dnia św. Mikołaja przygotował moszczenicki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu. Już 4 grudnia odbędzie się Mikołajkowym Turniej Szachowy, w którym uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy, a nawet młodsi szachiści będą rywalizować o Puchar Wójta Moszczenicy. Zapisy potrwają do końca listopada.
FOT. GOKiS Moszczenica

 

Uczestnicy turnieju będą rywalizować w trzech kategoriach:

- uczniowie klas I-IV oraz młodsi,

- uczniowie klas V-VIII,

- turniej dziewczynek.


W Mikołajkowym Turnieju Szachowym o Puchar Wójta gminy Moszczenica mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych z terenu, a także zaproszeni goście. 


Zapisy na turniej odbywają się drogą elektroniczną. Wypełnione karty zgłoszeniowe należy przesyłać do 30 listopada na adres sekretariat@gokis.moszczenica.eu.


Wzór karty zgłoszeniowej oraz szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ.

 


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

analfabeta ~analfabeta (Gość)24.11.2021 12:23

Kiedy będzie turniej w cymbergaja bo tym żyją ludzie Moszczenicy a nie jakimiś szachami.

14


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat