Advertisement

VII Ogólnopolska Panorama Taneczna o „Złotego Piotrka”

ePiotrkow Piątek, 01 czerwca 201833332
W niedzielę 10 czerwca w hali sportowej ZSP nr 4 w Piotrkowie odbędzie się widowisko taneczne Ogólnopolska Panorama Taneczna o „Złotego Piotrka”. Organizatorami wydarzenia są Klub Kultury Jaskółczyn PSM, Miejski Ośrodek Kultury oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4.

Zapraszamy wszystkich entuzjastów tańca na to barwne widowisko taneczne już 10 czerwca o godz. 11.00 do hali sportowej ZSP nr 4 przy ul. Sienkiewicza 12. Wstęp wolny.

 

 

Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się 46 zespołów tanecznych, które zaprezentują ponad 50 układów choreograficznych w 8 kategoriach tanecznych i wiekowych. Piotrków Trybunalski będzie gościł grupy taneczne m.in. z Chełma, Grodziska Mazowieckiego, Radomska, Kutna, Kielc, Łodzi, Skierniewic, Częstochowy, Bełchatowa, Morawicy i Warszawy. Jak co roku nie zabraknie także reprezentantów z Piotrkowa Trybunalskiego: Aerobik, Mały Aerobik, Perła, Perełka, Candy Fusion, zespół rytmiczno-taneczny oraz grupy Movimiento. Patronat honorowy nad imprezą objął prezydent Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztof Chojniak. Organizatorami Panoramy zaś są Klub Kultury Jaskółczyn PSM, Miejski Ośrodek Kultury oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4.

 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

akustyk ~akustyk (Gość)12.06.2018 14:26

czy ktoś w tym mieście potrafi ustawić nagłośnienie na tych halach i salach sportowych, tak aby można zrozumieć kto i co mówi

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat