Uwaga! Nie zwlekaj – rozlicz się z dotacji na wymianę pieca!

Region Wtorek, 28 września 20211 1215
Uczestniczysz w programie wymiany pieców przy wsparciu gminy? Nie zwlekali i jak najszybciej zakończ inwestycję i złóż wniosek o rozliczenie dotacji - przypomina Urząd Gminy w Woli Krzysztoporskiej.
fot. pixabay.com / Alexas_Fotos

Formalnie mieszkańcy wymieniający w tym roku stare „kopciuchy” na nowe, ekologiczne źródła ogrzewania przy wsparciu gminy (5 tys. zł), mają na to czas do 15 listopada. Jest to ostateczny termin złożenia wniosku o wypłatę dotacji. Apelujemy jednak, aby nie zostawiać inwestycji i rozliczenia na ostatnią chwilę. Mamy bowiem informacje od naszych mieszkańców, że są spore trudności ze znalezieniem ekip monterskich. Długi jest też czas oczekiwania na nowe urządzenia. A do tej pory (stan na 15 września) na 120 wniosków rozliczonych jest dopiero 46.

 

Przypominamy, że po złożeniu wniosku o rozliczenie dotacji uzupełnionego fakturami musi się jeszcze odbyć kontrola z Urzędu Gminy. Dopiero po niej może nastąpić wypłata środków. Warto więc zrobić to jak najszybciej, tym bardziej, że patrząc na to, co za oknem, trzeba będzie powoli rozpoczynać sezon grzewczy. I to najlepiej już bez używania „kopciuchów”.


Zainteresował temat?

0

4


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

masakra ~masakra (Gość)28.09.2021 21:31

I co teraz mają zrobić. Ceny masakryczne, inflacja goni inflację. Masakra. Zaraz trzeba będzie oddać pieniądze.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat