Utrudnienia na DK12 i DK 74

GDDKiARegion Poniedziałek, 03 stycznia 202264344
We wtorek i środę (4 i 5 stycznia 2022 r.) na drogach krajowych nr 12 i 74 prowadzone będą tzw. remonty cząstkowe nawierzchni, co będzie się wiązało z pewnymi ograniczeniami w ruchu - informują pracownicy łódzkiego oddziału GDDKiA.
archiwum epiotrkow.pl / fot.: K. Żołądek

Prace będą prowadzone w godzinach 7.00 – 16.00 i zostaną nimi objęte odcinki: Piotrków Trybunalski – Przygłów (DK12) o długości 3 km i nieco ponadkilometrowy odcinek DK 74 w Żarnowie. W czasie prowadzonych robót będą obowiązywały ruch wahadłowy kierowany ręcznie i ograniczenie prędkości.

Opisane roboty to początek prac, jakie zaplanowano na całym odcinku DK12 od Piotrkowa Trybunalskiego do granicy z województwem mazowieckim (53km) i na drodze krajowej numer 74 od Sulejowa do granicy z województwem świętokrzyskim (31,3km). Kolejne prace mają ruszyć po 10 stycznia, o ile pozwoli na to pogoda. Będziemy o tym informowali w kolejnych komunikatach - mówi Maciej Zalewski, rzecznik prasowy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi.

Do wszystkich kierowców apelujemy o zachowanie ostrożności oraz bezwzględne stosowanie się do oznakowania i poleceń osób kierujących ruchem. Ze względu na fakt, że prace wymagają bezdeszczowej pogody, podany termin może ulec zmianie.


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Hmmm ~Hmmm (Gość)03.01.2022 22:27

Ostatnio trafiłem na projekt S12, wynika z niego, że jeden z wariantów drogi będzie przechodzić w wariancie zbliżonym do planowanej obwodnicy południowej (m. i węzeł z Zalesicką). Tyle, że nie do węzła Piotrków w Południe, a do węzła "widmo" w Rokszycach. Czyli w sumie dla okolicznych mieszkańców jeden... (wiadomo co). Tyle, że kasa nie miejska a rządowa.

12


Cześć ~Cześć (Gość)03.01.2022 18:00

Ale kogo to obchodzi co się dzieje u sulejowiaków

410


goœć_waldi ~goœć_waldi (Gość)03.01.2022 15:01

Nareszcie ! Ostrzeżenie z wyprzedzeniem .Podane miejsce i czas.Tak trzymać w 2022 r

90


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat