Usuwanie azbestu – nabór wniosków!

Urząd Gminy Wola KrzysztoporskaRegion Czwartek, 30 września 202112153
Urząd gminy w Woli Krzysztoporskiej ogłasza kolejny nabór. Kto dotąd jeszcze nie pozbył się azbestu ze swojej posesji, może to zrobić składając wniosek w terminie od 1 października do 10 grudnia 2021 r.

Wnioski są dostępne na stronie internetowej gminy Wola Krzysztoporska (https://www.wola-krzysztoporska.pl/usuwanie-azbestu-nabor-wnioskow/), jak również w Urzędzie Gminy Wola Krzysztoporska w godzinach pracy Urzędu, tj.: pon. – 9.00-17.00, wt. – pt. 7.30 – 15.30.

 


Składając wniosek należy:

- być w posiadaniu aktu notarialnego albo innego dokumentu stwierdzającego władanie nieruchomością,
- uzyskać zgodę współwłaściciela na złożenie wniosku na piśmie,
- określić ilość azbestu -stosując przelicznik 1 płyta = 15 kg
- przesłać na mail: m.jarzecka@wola-krzysztoporska.pl kolorowe zdjęcia miejsc składowania wyrobów zawierających azbest, ww. zdjęcia powinny umożliwić wizualną identyfikację obiektu lub miejsca składowania na terenie posesji.
- w chwili składania wniosku eternit musi być zdemontowany, złożony na paletach, ofoliowany.

 

Wymiana pokrycia dachowego z eternitu wymaga zgłoszenia robót budowlanych w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie Trybunalskim (okazanie zgłoszenia może być wymagane podczas kontroli).

 


Realizacja przedsięwzięcia uzależniona jest od uzyskania dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Łodzi.

 


Więcej informacji można uzyskać w Urzędzie Gminy Wola Krzysztoporska, pok. 14 lub pod nr tel.: 44 61 63 982.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)30.09.2021 08:15

Ale przecież kiedyś azbest był okej - dziwne , że dopiero po tylu latach stał się szkodliwy - żeby tylko ze szczypawkami tak nie było ....

40


Nutka ironii ~Nutka ironii (Gość)30.09.2021 08:45

Ciekawe kiedy podobny los przytrafi się fotowoltaice i masowemu oklejaniu domów styropianem...

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat