Udana gala MMA w Wolborzu (zdjęcia)

ePiotrkowRegion Sobota, 18 września 202141780
Na to wydarzenie bilety zostały wyprzedane na długo przed rozpoczęciem imprezy. Gala MMA "Młoda krew" w Wolborzu przyciągnęła widzów, zawodników i wielu obserwatorów. Z trybun zmagania sportowe obserwowali starosta powiatu piotrkowskiego Piotr Wojtysiak i burmistrz Wolborza, Andrzej Jaros.

Ładuję galerię...

Wśród kibiców można było spotkać Marcina Krakowiaka, zawodnika federacji KSW oraz klubów Octopus Wolbórz czy Octopus Łódź. Wypatrzyliśmy także Martę Mysur, wielokrotną medalistkę zawodów różnej rangi w Taekwondo, a obecnie trenera tej dyscypliny i rozpoczynającą przygodę z kickboxingiem zawodniczkę piotrkowskiego klubu Tom Center.

 

- Przez ostatni rok w naszych notesach zapisaliśmy wiele nazwisk młodych zawodników i chcieliśmy dać im szansę, by mogli zaprezentować się nie tylko w salkach treningowych, ale na gali, gdzie panuje zupełnie inna atmosfera. Można poczuć smak dużych imprez tego typu - powiedział Michał Maciejek ze stowarzyszenia Wirtuoz, organizator gali. - Była to dla nich wspaniała okazja, by zaprezentować się przed publicznością. Mogli się z nią oswoić i poczuć namiastkę tego co może ich czekać w dalszej karierze - dodał.

Niebawem dodamy oficjalne wyniki. Czekamy na przesłanie ich przez organizatorów.


Zainteresował temat?

2

4


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat