Uczcili pamięć Jakuba Paprockiego

ePiotrkow Niedziela, 18 listopada 20183 19785
Kilkudziesięciu zawodników wzięło udział w II piłkarskim Memoriale im. Jakuba Paprockiego, który w niedzielę (18 listopada) został rozegrany w piotrkowskiej hali Relax. Rywalizacja stała na najwyższym poziomie.

Ładuję galerię...

Jakub Paprocki był piłkarzem Polonii Piotrków Trybunalski. Zmarł w wieku 26 lat 14 sierpnia 2016 roku. Zanim zaczął reprezentować barwy piotrkowskiej drużyny, grał też w zespołach Piotrcovii, Zawiszy Rzgów, Omegi Kleszczów, Polonii Warszawa oraz Włókniarza Zelów.

 

Zawody rozpoczęły się od minuty ciszy. Piłkarze przeżywali ten moment z gośćmi honorowymi turnieju, rodziną Jakuba Paprockiego. Później wystartowała piłkarska rywalizacja, w której udział wzięło sześć drużyn, w tym m.in. zapaśnicy AKS-u Piotrków Trybunalski. - Chcemy kontynuować tradycję spotykania się tutaj razem i wspominania naszego kolegi. Jakub był piłkarzem Polonii, świetnym zawodnikiem, ale przede wszystkim wspaniałą osobą i moim przyjacielem. Dla mnie to prawdziwy zaszczyt, że mogę być jednym z organizatorów tego turnieju - powiedział nam Dawid Szkodziński z AKS-u.

 

Najlepiej na turnieju zaprezentowali się właśnie zawodnicy AKS-u. Na drugim miejscu rywalizację zakończył Bieniek, a na trzecim zawodnicy drużyny Wyzwolenia. Najlepszym strzelcem turnieju został Damian Cierlik Atletycznego Klubu Sportowego.


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

mariusz927 ~mariusz927 (Gość)19.11.2018 18:32

Dlaczego to się stało...

10


gość ~gość (Gość)19.11.2018 15:16

Cieniu widzie dalej w formie :D

11


gość ~gość (Gość)18.11.2018 20:03

Super inicjatywa Panowie!!! Kontynuujcie co rok w rok a nawet i częściej! ! Pamiętamy,Wspominamy PAPAJ

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat